Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammstein fanok, titeket ez...

Rammstein fanok, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy Richard Kruspe szinte mindig cigizik. Az ő dolga, nem akarok beleszólni, de most láttam például egy videót, ahol aláírást osztogat, és ott füstöl a cigi a szájában, a füstöt meg befújja a rajongók közé. Mondjuk engem nem zavarna, mert így is szeretem, de ez nem illetlen kicsit? Hogy más ember arcába cigizik? Vagy ez csak nekem tűnt fel? Ti hogy vélekedtek erről?

példának itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=3sYAwn7rWoo



2013. aug. 25. 00:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem zavarna. hát kicsit tényleg illetlen. Bár azt mondják, ha valaki arcába fújod a füstöt az felhívás keringôre :D
2013. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valamit valamiért! :D

Engem meg az ő helyükben ez a sok fanatikus barom zavarna. Jó, tudom, tisztelni kell a rajongókat blabla... de én akkor is hülyét kapnék tőlük.

2013. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, de mondjuk ők abból a sok fanatikus baromból élnek meg :D
2013. aug. 25. 02:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, ezt most kikérem magamnak!! :)
2013. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyugi, én is a "fanatikus barmok" közé tartozok :)
2013. aug. 25. 05:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Rakkendoll és az illemtan?? Huha, kissé távol állnak egymástól.

Basszus, mégis mit szeretnétek? Ez egy metal banda, ne is viselkedjenek már úgy, mint az apácák a banketten.

2013. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jó, visszaszívom :) és bocsánat, ha megsértettem valakit. Szóval akkor: nem, nem zavarna, sőt. Örülnék, hogy ilyen jófejek, és mindig szánnak időt a rajongókra.
2013. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2013. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, én ugrálva ujjonganék, ha egyszer a képembe fújná a füstöt. :D
2013. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően illetlenség, de azt hiszem, hogy ilyen formában nem veheti ezt zokon senki, hiszen ízért vagy ott, mert te így rajongasz érte/értük, nomeg amúgy is, szerintem aki elmegy ilyen autogramozásra, az elég nagy fan ahhoz hogy pont ne érdekelje. Engem sem érdekelne.
2013. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!