Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammstein fanok, titeket ez...

Rammstein fanok, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy Richard Kruspe szinte mindig cigizik. Az ő dolga, nem akarok beleszólni, de most láttam például egy videót, ahol aláírást osztogat, és ott füstöl a cigi a szájában, a füstöt meg befújja a rajongók közé. Mondjuk engem nem zavarna, mert így is szeretem, de ez nem illetlen kicsit? Hogy más ember arcába cigizik? Vagy ez csak nekem tűnt fel? Ti hogy vélekedtek erről?

példának itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=3sYAwn7rWoo



2013. aug. 25. 00:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az az ő "védjegye" például minden interjún cigizik de tényleg nézz csak szét amikor az rtl-nek adott akkor is. Van is egy olyan kép a neten, hogy egy szobában vannak a tagok ki van ragasztva, hogy tilos cigizni és közben Richard bőszen füstölget :D
2013. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt én is megfigyeltem. :D Imádom!! :D
2013. aug. 27. 03:27
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zavaró, hogyha cigizik és én is voltam már Rammstein autogramm osztáson és ott is cigizett.

Amúgy ha jól megfigyeled akkor látszik, hogy nem a pofájukba fújja a füstöt hanem figyel arra hogy lehetőleg ne a fejére fújja.

2013. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Normál esetben igen, de itt inkább örülnék, hogy ennyire becsülök a rajongókat, hogy szabadidejükben autogramot osztogatnak.
2013. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!