Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 12-13 évesek ti milyen zenéket...

Fannipani kérdése:

12-13 évesek ti milyen zenéket hallgatzok? És miket tartotok bénának, cikinek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen fiatalon még a GNR-t nyomattam, Scorpions és Kiss is ott volt a repertoárban. Azóta az összeset meguntam.
2013. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 13 éves lány vagyok és két kedvenc zenekarom van a Megadeth és a Metallica *-* De ezek mellett még hallgatok Tankcsapdát, Iron Maiden-t, Nirvanát és Kiss-t.

Szerintem ezek a jó zenék és nem zajok. Őket nem a TV fedezte fel. Ők saját éreikből "törtek a felszínre"

És én cikinek tartom JB-t és a 1D-t valamint Skrillexet.

(De perssze most majd jön a sok JB fan és lefog pontozni, de nem zavar. )

2013. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos, kesobb lett bekotve nallunk az internet, es nem igazan tudtam szamomra jozenet hallgatni, ezert nem nagyon volt kedvencem, de inkabb a rock fele hajlottam


cikinek pedig akkor is es ma is azt tartom, emit az ember azert hallgat csak, mert mert vilagslager, mert mindenki mas ezt hallgatja, mert nepszeru akar lennei, vagy beilleszkedni, az az nem a zene, vagy a szoveg miatt hallgatja, hanem mert masok azt tartjak jonak. Szerintem ha valamit igazan szeretsz, akkor csak mert egyesek szerint ciki nem szabad abbahagynod a hallgatasat. Azok a hulyek akik azt mondjak, hogy ez meg ez a zenei iranyzat ciki.... en szinte minden zenei iranyzatbo hallgatok (kiveve a manele, mivel az valahogy fejfajast okoz, bar bankettemen meg arra is eltancolgattam xD) igaz van egy ket szam, amit szivbol gyulolok (inakabb a mai nagy slagerek kozott akad ilyen), zeneje vagy szovege miatt, de nem szolom meg azokat akik kedvelik, max ha nagyon nagyon idegesit megkerem hogy jelelneltemben fullhallgatot hasznaljon, vagy tegyen mast :P

2013. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 guggud válasza:
ak26 meg az ilyesmi hülye magyar rapet utálom meg szarul rapalnek a magyarok inkább hallgatok hollywood undead-ot ők legalább rappelnek de magyar rappet ki nem állhatom inkább neki megyek egy fának :)
2015. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!