Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektronikus zene. A jövő zenéje?

Elektronikus zene. A jövő zenéje?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?Lehetőleg ne mondjatok túl negatív kritikát a zenéről,értem ezalatt(pokolba külditek a kitalálóját ilyesmi).
2013. szept. 1. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Számomra sosem lesz zene...
2013. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel már létezik vagy 30 éve, így nem nevezném a jövő zenéjének. A jelen egyik műfaja.
2013. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen azt én is tudom,hogy 30 éve létezik(szerencsére).De ezt úgy értem,hogy pl kiváltja majd a pop számokat a rádiókból,pop énekesek helyett mindenhol DJ-k,leszek pl díjátadókon,tv be csak az lesz.Ja lehetőleg kiváltja,a pop számokat minimum.
2013. szept. 1. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, megmarad csupán egy műfajnak. A komolyzene is aktívan létezik még mindig, csak te nem vagy feltétlenül jártas benne. Ahogy a népzene is. Ezek műfajok, amik jól megvannak egymás mellett. Amit az ember nem szeret, azt ne hallgassa.
2013. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden zenetípusnak megvan a maga közönsége. Nem hinném,hogy jelenleg ez a legnépszerűbb.


A magam részéről 2 éve függtem rá... :)

2013. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sándorjános ***** válasza:

Ha a kérdés arra irányult, hogy látunk-e perspektívát az elektronikus zenében a jövőbeli felhasználásait tekintve, akkor azt mondom, hogy igen. Attól függetlenül ez még nem lesz A jövő zenéje, mert a rock örök, és elpusztíthatatlan, még, ha nem is marad a megszokott formai keretek közt, akkor is lesznek pörgős és erőteljes hangszeres zenék, amik alapjai a blues, rock, klasszikus zene, reggae, jazz stb...

Esetleg olyan dolgok fordulhatnak még elő, mint pl. a Goulash Exotica nev együttes, akik a magyar népzenét ötvözik drum n' bass-el. Tehát hangszeres, és elektronikus ötvözetek.

A másik vonal a kísérletező szféra, akik mindenképp újat akarnak hozni. Jelenleg a legújabb ilyen műfajok a Trip-hop, Dubstep, Poszt-Indusztriális zenék, valamint újra divatba jött az Indie-rock, de ez már régen is létezett, talán most éli az aranykorát.

2013. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, bár attól függ, hogy mire gondolsz. Avicii, David Guetta, meg az ilyen közkedveltebb előadókról nem gondolom, hogy a jövő zenéjét csinálnák, ellenben a jelenleg még csak underground rétegben létező aggro, cyber, illetve hax zenékről már el tudom képzelni (példa: [link]

bár ha igazán jövőbemutatót és szokatlant keresel, akkor Access to Arasaka zenéjét tudnám ajánlani (legyen hang a gépeden, mielőtt belenézel, mert amint belépsz a linkre, el kezd szólni a zene) [link]

2014. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sándorjános ***** válasza:
Lorn, Kid Koala, Lapalux, Eskmo, Younderboi, Bonobo, Atoms for Peace, szerintem nézz rájuk :)
2014. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!