Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha van 1-2 "számom", hogyan...

Ha van 1-2 "számom", hogyan lehetne elindulni valahogy vele?

Figyelt kérdés

Netes instrumental az alap, tehát a zenét nem én írtam... Vmit lehet így kezdeni velük?

(youtube-on fent voltak kis ideig, de személyes okokból leszedtem őket.)

Csak értelmes válaszokat... Köszi :D



2013. szept. 4. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom rapről van szó. Hát, elég telített ágazat, főleg amatőr szinten. Persze attól még lehet jó.


Nem tudom mi lehet az a személyes ok, ami miatt törölted a számokat youtuberól, mindenesetre érdemes lenne visszatölteni őket, mert az egyik legjobb lehetőség, ha el akarsz indulni. Ha jó, amit csinálsz az előbb-utóbb eljut az emberekhez, ha nem akkor annak megvan az oka.

Viszont ha nem ingyenes az alap, amit leszedtél, és nem is fizettél értük, akkor érdemes lenne kicserélni a zenéket, mert jogsértő lehet, amit a youtube simán letilt.

2013. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy fizetős lenne.

Na meg youtube-on nincs mi alapján rákeressenek, ha nem jelenik meg semmi listában...

Az ok az volt, amiért leszedtem, hogy nagyon konkrét tartalma volt, az egyik "videóban"

2013. szept. 4. 22:14
 3/3 A kérdező kommentje:
még a történettel kapcsolatos fotók is szerepeltek, és nem akartam, hogy azokat lássák....
2013. szept. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!