Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hasonlítja mindenki...

Miért hasonlítja mindenki össze azt a szarkupac one directiont a világhírű és az egyik világ legsikeresebb együttesét a BEATLES-T?

Figyelt kérdés
BEATLES-NEK A NYOMÁBA SE ÉR EZ A TINISZARSÁG. A BEATLES EGY LEGENDA. A ONE DIRECTION EGY KISFIÚKBOL ÁLLO TINIBAND
2013. szept. 23. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azt tudod, hogy a negatív reklám is reklám?

Ahelyett hogy provokatív kérdéseket kreálsz (megkérdezed egy másikban hogy melyik a jobb, és utána csodálkozol a válaszokon), inkább ne szólalj meg és akkor nem kell mire fröcsögnöd.


Eléggé korlátolt az aki nem képes más ízlését tiszteletben tartani, mert van aki szerint az egyik szar, van aki szerint másik, mások szerint meg mindkettő.

És? Nem vagyunk egyformák, pont ezért nem kell abba belekötni aki nem velünk azonos dolgokat szeret. Nem kell szeretni, de minden alkalommal megszólni valakit aki nem olyan mint te, elég nagy hülyeség. Úgysem fog semmi változni tőle, nem fogod megváltani a világot, nem fognak a rajongók sem elfordulni senkitől, de magadat állítod be ostobának hogy feltételezhetően 19-20 évesen ilyeneken problémázol.


Ahogy téged is sért hogy nem szeretik X előadót, ugyanúgy másokat is sért hogy itt leállsz Y-t becsmérelni.

2013. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én nem hallgatom a zenéjüket, szóval nem rajongóként szólok hozzá a kérdéshez. Viszont szerintem tehetségesek a fiúk. Hasonlítani ennyi erővel meg senkit nem kéne senkihez, mert mindenki különböző valamennyire. Sok embernek meg pont a Beatles nem jön be. (mondjuk én szeretem őket) Ha meg belegondolsz siker szempontjából kb. egy szinten van a két zenekar. Régen a fiatal lányok ugyanígy visítoztak McCartney-ék után, mint most a Direction-s fiúk után.
2013. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Mi a tököm az a One Direction és miért reklámozod? A végén még rákeresek és meghallgatom, hogy milyen, na így működik a negatív reklám, igaza van az elsőnek. Amúgy valóban nem hallottam róluk, de lusta voltam rájuk keresni.
2013. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

én a one directiont elvből nem hallgatom, ha tetszik dacból

a beatles nem áll annyira közel hozzám, de elismerem őket és tényleg nagyon jók voltak, a one directionnal nem is lehet emlegetni. hallottam néhány számukat, hát tényleg nem is tudom hogyan is jött ez az összehasonlitgatas

2013. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt nem értem, hogy lehet ennyire ellentmondásos ugyanaz az ember:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4752406-mely..

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__47..


A kérdések felében rajongónak látszik, a másikban ellenzőnek. Hacsak nem skizo, akkor felesleges kamukérdéseket gyárt és élvezi hogy vitatkoznak rajta.

2013. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bármilyen hasonlítgatást nem szeretek. Nem értem meg, mért kell mindenkinek valaki új megfelelőjének lennie. Egyébként a beatles korában róluk ugyanezt mondták, de tény, hogy ők jobbak, tudnak, zenélni, stb.
2013. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!