Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen elektromos...

Szerintetek milyen elektromos gitart vegyek? Fender telecastert szeretnek es nem tudom hogy megeri-e.

Figyelt kérdés
Gitarozok mar reg es vennek mar jobbat. :)Fender telecastert szeretnek 150 korul van, vagy nemtudom. Es azt szeretnem tudni hogy, hogy szol, (nekem tetszik ez a gitar nagyon, mert deryck whibley-nek is ilyen van) megeri-e megvenni vagy ennyi ar korul van jobb gitar?

2013. szept. 25. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

LoL.

Minek akarss venni, ha azt sem tudod hogy szól?

2013. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Anyader... leci ertelmes valaszt aki ert hozza :/
2013. szept. 25. 10:58
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Tegyél fel értelmes kérdést elõbb légyszi.

A Fender Tele nem 1 gitár, hanem sok tucat féle lehet.

2013. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akk ne leszolj pls hanem segits. En elektromos gitarozok es telecaster is elektromos, abbol tobb fele van?
2013. szept. 25. 11:38
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

LoL...

Igen több féle van.

2013. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Xdd akkor segithetnel h milyenek es meiket eri meg megvenni, igazibol olyat akarok ami deryck whibleynek van a fekete.
2013. szept. 25. 11:46
 7/18 anonim ***** válasza:

Van névre szóló modellje:

[link]

[link]

Nem hallottam még a hangszert, de felépítéséből feltételezem, hogy ez nem a "klasszikus" telecaster hangon fog megszólalni...

2013. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Clairvoyant ***** válasza:

A Squiernek van egy Derick Whibley signature telecaster gitárja, elvileg majdnem tökéletes mása annak, amit Derick használt a koncerten (az egy pupos modelt). Ha ez megfelel, 100 ezer alatt megkapható már. Létezik egy telecaster deluxe változat, ami az eredeti, de tudtommal nem lehet megrendelni (abban már van egy nyaki pup is).


[link]

2013. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez arra emlékeztet, mikor a nők úgy választanak autót, hogy milyen a színe. :)

Csak azért megvenni egy gitárt, mert egy bálványozott zenész azon játszik, akkor érdemes, ha sok elszórni való pénzed van. Egyébként meg ilyen minimiális gitárismerettel jobban tennéd, ha inkább utánaolvasnál komolyabb oldalakon, mielőtt elköltesz ennyi pénzt egy gitárra.


Telecasterből sokféle létezik és inkább az lenne a kérdés, milyen zenét akarsz játszani vele. A Telének van egy jellegzetes hangszínkaraktere, ami nem minden zenéhez jó.


Valószínűleg jobban jársz, ha nem Fendert, hanem Squiert veszel ezen a tudásszinten.

2013. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mar tudok gitarozni jol. Blink182 vel kezdtem utana sum 41 billy talent meg ilyesmiket szeretem.. azert kerdezem hogy a fender telecaster barmeik formaja hogy alkalmas elektromos gitarozasra. Mert eddig 50ezres les paul masolaton jatszottam. Es 150 korul van-e a telecasternel jobb gitar nekem mondtak valami eastwoodot meg stratot hogy jo 150 korul
2013. szept. 25. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!