Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eminem zenéinek szövege mit...

Eminem zenéinek szövege mit jelentenek? Mert hallottam olyat hogy az annyát szidja a zenéiben meg ilyenek!

Figyelt kérdés
Szerintetek rendes ember lehet?
2009. nov. 8. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
sztem rendes ember. Lehet én is szídnám az anyámat, ha k.urva lett volna, meg az kellett volna néznem gyerekként ahogy drogozik. jah, most meg nyalizik neki, amikor már van pénze. na mindegy... amúgy nem csak az anyját szídja, hanem a feleségét is (nem tudom, hogy a volt vagy most is az, mert már nem lehet követni a dolgot) meg az egész politikai rendszert. Én nagyon bírom, mert végre vki nem a tingli tangli szerelemről énekel, hanem keményen megmondja a frankót.
2009. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


ezen az oldalon találsz néhány magyar fordatást. Regisztrálni kell rá, és jó pár szám le van fordítva.

2009. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Annyát apját feleségét pár számában elküldi a p....ba, szó szerint,am rendes ember csak annyi szörnyű dolgon ment keresztűl hogy azok mély nyomot hagytak benne, főleg gyerekkorában...
2011. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!