Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik cd lejátszón könnyű...

Melyik cd lejátszón könnyű megtanulni zenélni?

Figyelt kérdés
Pioneer, Reloop? Nem vagyok otthon az ilyenekben, segítsetek légyszi.
2009. nov. 8. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik cd lejátszón könnyű megtanulni zenélni???? Play és kész. Mit akarsz?
2009. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Számok összerakása, effektek, stb. Melyiken a legkönnyebb ezeket elsajátítani. (Valami olyat keresek, ami még árban is tűrhető, mert 15 éves fejjel nem fogok tudni költeni a legprofibb lejátszókra.)
2009. nov. 8. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél egy zongorát vagy egy gitárt, meglásd könnyebben fog menni.
2009. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Inkább először szoftveren kezd el, mielőtt veszel valami marha drága keverőpultot. Pl Virtual DJ, én is azon kedtem.
2009. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ejj de fail a kérdés
2009. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

NAgyon nem vagy otthon az ilyenekben, de ez nem gond, majd megtanulod. Szoftveren kezdd, mert 40-50e-nél olcsóbban nem kapsz lejátszót, +persze még a keverő meg miegymás.

Gyakorolgass csak a számítógépen, keress oktatóvideókat ha kell, kiderül van-e valami kis tehetséged a dologhoz és pár év múlva azt is tudni fogod milyen felszerelést vegyél.


[link]

2009. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Virtual DJ-n fél éve gyakorlok, ugy összeraktam egy mixet is. Megmutattam ismerősömnek és azt mondta térjek át a rendes cd lejátszós keverős zenélésre mert van érzékem hozzá.
2009. nov. 9. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem nem épp alegjobb gépen kezdeni ha az emberkomolyan foglalkozni akar velemivel a két dolog teljes más világ vannak igen olcsó cdjátszók bár a komolyabb technikák jópénzben fájnak amúgy mindenképp szerintem kezdetnek egy Pioneer CDJ100s az ajánlott azzalsok helyen lehet találkozni bár már igencsak halad a technika előre :)
2009. nov. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jajj elnézést lemaradt....ha az effektezés érdekelazt inkább keverőn érdemes próbálgatni!
2009. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2009. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!