Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Véleményeteket légyszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Véleményeteket légyszíves! Nálatok mennyire számít? .

Figyelt kérdés
Nálatok mennyire számít a külső és a belső(százalékos arányban légyszíves) és a mérete a szerszámnak?Kb mennyi lenne az ideális(súly/méret/kor)?
2011. márc. 11. 21:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%

külső : 45%

belső: 55%


szerszám mérete: 13-20cm között elfogadhatónak tartom.


85-95kg/185+ cm/22+ év

2011. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani így százalékosan. Nyilván hogy számít a külső is hiszen fontos a testi vonzalom is számomra egy kapcsolatban viszont az is fontos hogy tudjak vele miről beszélgetni hogy legyen témánk. Nálam a méret nem fontos inkább tudja használni. Mivel én 17 éves vagyok az olyan 17-19 éves fiúk az idálisak számomra. Súlyt és magasságot nem tudok írni, de ne legyen nagyon alacsony se nagyon magas és ne legyen punnyadt, asszem ennyi.
2011. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Én erre mindig csak annyit szoktam mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart, és ha már arra kerül a sor, hogy az ágyban vagyunk, nálam ez csak akkor megy, ha vannak érzelmek, akkor a méret számomra már lényegtelen.
2011. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

1. 40%

2. 60%

3. semennyire

KB. 75kg/180cm/20

2011. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 12. 08:16
 6/40 betszy válasza:
A külső a belsőtől függ ,mert aki belül igényes és rndezett az kivül is ilyen ,de amugy 50 50,és a méret olyan 16 cm
2011. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló kor az mennyi legyen kb?
2011. márc. 12. 10:20
 8/40 anonim ***** válasza:
81%

Ezt tényleg nehéz megmondani...volt már olyan pasi az életemben, hogy külsőleg nem annyira adta, de olyan szövege volt a srácnak, hogy annyira nem is érdekelt:D

De azért úgy jó, ha fele-fele arányban megfelel^^

Tehát azért nézzen is ki valahogy, de tudjak vele beszélgetni is, legyen humora, érezzem mellette, hogy nő vagyok. S a legfontosabb, hogy legyen magabiztos és határozott...*.* ahh annál nincs szexibb^^:D


súly és méret...ezt szerintem mindenki magához képest nézi...pl én 170 cm, 60 kg vagyok...így tehát nem szívesen jönnék össze egy nálam alacsonyabb, vagy vékonyabb pasival..., mondjuk a nagyon magas pasikat se szeretem:D :P

Legyen 175-185 cm, 60-75 kg

Kor? Hmm én most 20 vagyok, akik bejönnek az a 21-25

De a legjobb a 22 és 23 :D Kiiis huncutok:D


Nos...és még valami...

Randin nem kérdezek ilyet, hogy hmm te figyelj már, mekkora a péniszed merev állapotban:D szóval nyilván, ha már oda kerül a sor, akkor már nem ez alapján fogok dönteni, hogy együtt maradjunk-e, hogy most mekkora a cerkája:D

Nem nagyon tudok tapasztalatból írni, hogy mekkora a jó, mert nem igazán volt sokkal dolgom :D mivel én a tartós kapcsolat híve vagyok..:D

De szerintem, ami jó az a 14-18 cm közötti^^

Nos..., remélem, megnyugodtál valamennyire:D ;)

2011. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
há 81év
2011. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Fontos a külső és a belső is. de itt egy példa:hiába van egy szép nagy kerek pirosn almád ha belül rohadt!ezzel szerintem elmondtam a lényeget,nem a méret számít,hiába van neki nagy ha nem tudja használni..
2011. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!