Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó a Trance...

Szerintetek jó a Trance stílusú zene? Én kifejezettem imádom! Magyarországi Trance zenét kedvelők csoportja van esetleg Magyorországon? Kik azok akik szeretik ezt a stílusú zenét?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 14:18
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egyik legjobb! :D Vannak magyar képviselői is az ágazatnak. Ha a Goa Trancere vagy Psychedelic Trancere gondolunk akkor azt a betépettek és a belőttek szeretik a legjobban aka drogosok.
2013. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ebben a stilusban találtam meg az egyediséget! Nemrég kezdtem el ebben a stílusban kutakodni illetve ismerkedni vele jobban! Van olyan közösség M.O-n akik ezta stílust szeretik és megosztható velük a vélemény stb????
2013. okt. 8. 13:35
 3/5 anonim válasza:
Psychedelic Trancet miért a drogosok hallgatnak? Maradj csak az ármin ván búnyher féle majmolásnál,az tökéletesen a szintedhez méltó.
2013. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régebben a trancetreamen volt közösség, már megszűnt fm rádióként működni, talán a fórum még működik héba-hóba. nézd meg. Amúgy Sound of Cream a facebook-on, keress rá és lájkold őket. Ők szervezik a bulikat és a magyar trance-esek kisebb csoportját össze is tartja. Ja meg FB csoport-juk van, oda lépj be feltétlen.
2013. okt. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fm rádióként, hanem netes rádióként működött a trancetream, lényegen nem változtat.
2013. okt. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!