Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az hogy ha egy lány...

Miért van az hogy ha egy lány valami fiús zenét hallgat pl electrot akkor az tök menő meg vagány, viszont ha egy fiú hallgat pl rihannát akkor az már képségtelenül b*zi?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 21:45
 1/8 anonim válasza:

Az electro még hagyján, azt bármilyen csaj meg hallgat (már aki nem alter meg rocker alkat).


A chip music, na az a kemény, ha lány hallgatja! :D

2013. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én szoktam coronitát is hallgatni (lány vagyok)
2013. okt. 17. 22:04
 3/8 anonim válasza:
100%

Jáj ne csináld ezt te is. :D Olyan zenei stílus, hogy coronita, nincs. :D Ahogy play, e-klub, bank dance hall vagy dokk sincs, mint zenei stílus, ezek szórakozóhelyek nevei, ahol mondjuk játszanak technót meg egyéb elektronikus dolgokat személyzettől meg közönségtől függően.


Amennyire én benne vagyok ezekben a stílusokban, a Coronitában előszeretettel játszanak úgynevezett minimal technót. Na ezt valamiért YouTube-on "odabaszós Coronitának" meg egyéb ilyesmiknek hívják valami számomra érthetetlen okból. :D

2013. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Egyénként ezt valószínűleg inkább fiúk mondják, mert ugye egy Rihanna érzelmesebb számokat énekel, mint amilyen érzelmes az átlagos szám abból a műfajból, amit szeretnek. És számukra érzelmesebb zenét hallgatni b*zis.


A lányokról ugyanők gondolják, hogy ez vagányság, mert ők vagánynak tartják, ha egy lány "ütősebb", agresszívebb hangzású zenét hallgat nem csak olyanokat, amiket ők gagyinak és/vagy érzelmesebbnek tartanak.

2013. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én személyes tapasztalataim során inkább úgy vettem észre hogy Rihannát velem együtt szinte minden fiú haverom meg húzná szóval ő nem bu*zis

19/F

2013. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 My Conserve válasza:

"ha egy fiú hallgat pl rihannát akkor az már képségtelenül b*zi"


Azért nem mindenki gondolja ezt, csak sokan.


Ez főleg azért van, mert a fiúk általában nem valami férfiasak, a mai világban nagyon kevés szerepe jut a valódi férfiasságnak. Nincsenek gyakori katasztrófák, amikor ki kéne menteni a családot, nem kell vadászni az élelemért, nincs élet-halál harc más férfiakkal, az autót autószerelőhöz visszük, stb. Szóval ma már nagyon nem egyértelmű, hogy ki férfias, és ki nem az. Apró jelekből próbáljuk ezt megítélni, mint pl. a zenei ízlés.

2013. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én hallgatom Rihanna zenéit, nagyon szeretem magát a személyét is mert szerintem oltári jó nő :D különben meg hip-hopot meg rappet hallgatok, és hát jó sok rapper is olykor megemlíti ririt a zenéikben, ők is imádják őt ;)
2013. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz dolog :D Bírnám ha a haverjaim, vagy a fiúm szeretné Rihannát.:)
2014. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!