Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mennyire...

Lányok, nektek mennyire imponál ha egy pasi vagány kocsival jár és cigizik is?

Figyelt kérdés

azért kérdem igazából, mert én rollam lenne szó, BMW-vel járok, cigizek is, de nem gagyi cigit szívok hanem Davidoffot, és fehér keretes napszemüveg van rajtam mikor kocsikázom a városközpontba.

Gyakran meg is néznek nem csak a lányok hanem a fiúk is.

Nem tudom a kocsi miatt tetszem az embereknek vagy saját magam miatt.

Volt olyan hogy visszafordultak a csajok és megnéztek, olyankor kicsit megtúráztattam a motort és rájuk mosolyogtam, elvörösödött a fejük és tovább mentek.



2013. aug. 9. 17:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi rossz fiú van köztünk:D
2013. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

oké :D


öntelt f asz :D

2013. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem speciel semennyire és a cigaretta kifejezetten taszít.
2013. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a kocsi tetszik nekik, és felőlük alekosz farkát is szívhatod.
2013. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ellenkezőleg: TASZÍT!
2013. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az elején:

lexarom, milyen kocsija van egy pasinak. Az érdekel, milyen ember. Aki azt hiszi, elég, ha van egy jó kocsi a pi.csája alatt, arra alapból magasról xarok.

Másrészt: utálom a cigit. A szagát, az ízét, stb. A pasik ruhája, szája, haja és bőre is bűzlik tőle, de kapaszkodj meg, még a sperma is okádék keserű lesz.

Hosszú távon rohadnak a fogai, hamar fárad, és impotenciát is okoz, szóval pláne nem egy menő, férfias dolog.


Nem vagyok sznob, egyszerűen szükségem van egy bizonyos érzelmi-értelmi-szellemi színvonalra, hogy férfiként tudjak valakire tekinteni. Ha ez nincs meg, akkor feszíthet egy 75 millás kocsiban, szívhatja a világ legdrágább kubai szivarját, akkor se rúghat nálam labdába.

Ha viszont ízig-vérig férfi, megfog a kisugárzása, művelt, okos, lehet vele beszélgetni, odaadó az ágyban, és képes vagyok tisztelni is (ami természetesen kölcsönös), akkor felőlem lehet neki egy szakadár Trabantja is, biciklije, rollere, vagy szamara. Az se érdekel.

Viszont ne dohányozzon! Kivéve, ha arra gerjed, hogy lehányom.


Ha taxira van szükségem, akkor nézem meg, mibe szállok be. Ebben az esetben előnyben részesítem a nemdohányzót.

Te taxis vagy?

2013. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
csak a csórók büdösek a cigitől, én nem ennek a füstnek jó vanilia illata van, tudod fürödni is kell és létezik finom füst is.
2013. aug. 9. 17:56
 8/30 anonim ***** válasza:

Kedveskérdező. Én Férfi vagyok és 20 éves. Nincs jogsim, nem hogy kocsim legyen... pff

Elmondanám neked, hogy nem ezek számitanak én jobban hódítok a romantikával, a figyelmességgel és a szép beszéddel...míg te a kocsidban bepállasz ilyen melegben s a cigi a ruhádat és kocsidat be büdösíti addig én csokis axemmal, jéghideg kólát iszok egy nővel, nem csak túráztatom a motort ami pénzkidobás. Egy szó mint száz, egy csóró vagy ! Apu és anyu a kocsit, jogsit alád tolják.... nem... nem ettől leszel ember. Én személy szerint ki akadtam azon, hogy meg jegyzed azt, hogy vaníliás cigit szívsz, mint ha az nem lenne büdös...és vagánynak lehet vagány vagy...és a kis csitri 16-17 éves nők lehet "felnéznek rád ( ez elég finom megfogalmazás )" addig egy igazi nő nem ezt fogja megnézni s értékelni. Mert nem a sz*ros BMW-d fogja a családi kasszába tenni a pénzt, hanem a férfi.


20/F

2013. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

nem pállok be a kocsiba, mivel 20 fokra hűti a levegőt a kétzónás digitális klíma, sőt, inkább azt mondom túl hideg is van, de akkor feltekerem 23 fokra.

és ha megszomjazom csak elveszem a pohártartóból a jéghideg kólát.

2013. aug. 9. 18:08
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

23 vok fiú.

Nekem is Bömbim van már 19 éves korom óta, egy e46 coupe M packet. Aránylag jól nézek ki és én is szoktam vele menőzni mert bizony lehet vele. Klubok előtt vagy csak a parkolóban fel is szedtem már megszámlálhatatlan tini csajszit. Menőnek tartottak miatta a haverok és én is nagyon örültem magamnak de tudtam h a kocsi és a lé a fő ok náluk, viszont azt is tudtam h nem a váltót szopják a parkolóban. Bizony nekem is rá kellett jönnöm h nem sokat érek velük mert hiába szerzem meg őket estére reggel nncs kit átölelni.

Sztem gondolkozz el rajta h van e szükséged egy rendes lányra aki miattad szeret nem a kocsi és pénz miatt vagy beéred a kóbor numerákkal

2013. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!