Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Autodidakta módon megtanulhato...

Autodidakta módon megtanulhatok jól gitározni?

Figyelt kérdés

Apukám gitárján tegnap pengettem egy párat, és nagyon megtetszett. Akusztikus gitár.

Kerestem pár tabot, és rájöttem, hogy ez nekem menne.

Úgy, hogy nincs hozzá tanár, ugy is meg lehet tanulni?

Nem akarok fellépni, vagy ilyesmi, csak a magam szórakoztatására tanulnék.



2013. okt. 28. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha valaki szorgalmas, elszánt és tehetséges, akkor igen.

Ettől függetlenül nagy általánosságban nem.

2013. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan láss neki! :) Ha van hozzá tehetsèged, ùgyis hanar kiderūl. Csak nèhány nèv a nagyok közūl, akik maguktòl tanultak meg gitározni persze aztán idövel ök is beszereztèk az alapvetö elmèleti tudást. Slash, Gary Moore, Tony Iommy, Hendrix... ùgyhogy hajrá! :)
2013. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meglehet, simán :) Én is úgy tanulok :)
2013. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

"Én is úgy tanulok :)"

Bírom ezeket a hatalmas érveket. :D

A kérdésben az is benne volt, hogy jól...

2013. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ennél már csak az a jobb, hogy "én is úgy tanultam meg" :D


Azért azt ne felejtsük el, hogy Slashék idejében nem azt jelentette a tanár nélküli tanulás, hogy a guitarpro mutatja hogy hova tedd az ujjad, te meg ha nagyon ügyes és tehetséges vagy, akkor oda teszed.. ők a fülüket használták a tanuláshoz, ma viszont már nagyon kevés ember hallja magát gyakorlás közben, hát minek is amikor a guitarpro mondja neki hogy hova tegye a kezét.. nem igaz? :)

Egyébként Slash is írta, hogy volt tanára, csak aztán sokáig csak egyedül tanult.

2013. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nen azt mondtam, hogy nem kell tanár. Csak azt, hogy azösztönös tehetsèg szerintem sokkal fontosabb , mint a gèpies "iskolázott" tudás. Nem egy "iskolázatlan" gitárost ismerek, áki reggelire megeszi a legtöbb Kökin vègzett nagyarcû, konziszagù tucatgitárosokat
2013. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
oké, a válaszom nagy része nem neked szólt, ne vedd úgy magadra. A konziszagú mit jelent?
2013. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A zenei hallásommal nem lesz gond, 8 éven keresztül tanultam zongorázni, meg nálunk genetikailag is bennünk van a zene.
2013. okt. 30. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Konzi = zenei szakközép. nem?
2013. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!