Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt komolyan gondolta a...

Ezt komolyan gondolta a Linkin Park?

Figyelt kérdés
A Recharged nevezetű remixalbumra gondolok. Mi a véleményetek róla? Csak nekem nem jön ez be?

2013. okt. 29. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
minden évben kiadnak egy ilyen remixalbumot, a rendes dalaik hip-hoposított változatát...de ezt az albumot nem kell komolyan venni, olyan mint az underground lp albumok, csak azért vannak hogy valami érdekességgel szolgáljanak a rjongóknak az új album kijövetele előtt...tehát ezt nem kell feltétlenül így venni..
2013. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen felesleges, anno a reanimation jó volt mert, az ugye a Hybrid Theoryról készült ami elég zúzos volt, most pedig van ez a Recharged amin ha jól tudom a Living Things dalainak remixei vannak, azért felesleges, mert a lemez alapból szét van ba.-szva elektronikus prüttyögéssel ,tehát ez ezért felesleges, csak a pénz miatt jött ki ez is..
2013. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtam miért volt jó a Reanimation. Szóval a Reanimationon feldolgozott dalokra ráfért egy kis Elektronika, hogy új irányból is megmutassák a lemezt.
2013. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek, egy Hybrid Theory-nál még megértem, hogy más megvilágításból több elektronikával akarják bemutatni az albumot, de ahogyan írtad pl. 2. válaszoló, a Living Things önmagában tele van elektronikus prüntyögéssel...
2013. okt. 31. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
ez a light that never comes f*s nálam rendesen kiverte a biztositékot, Linkin Park néve ilyet kiadni.. El sem tudom képzelni hogy állhattak össze ezzel a f/\szfej aokival.. 2.vagyok
2013. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan gondolta :D A dubstepet szeretők majd bírni fogják úgyis. Nekem úgy tűnt, abból van rajta a legtöbb.

Amúgy nekem sem tetszik, de hát legalább kiadnak valamit. Középpontba is kerültek, ki is adtak valamit, meg újat is csináltak.

Elvileg már dolgoznak az új albumon is, remélem az nem ilyen lesz :)

2013. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Ha ilyet adnak ki akkor inkább semmit ne adjanak ki.
2013. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó 2:

Egyetértek :)

2013. nov. 18. 20:52
 9/9 anonim válasza:
Őszintén nekem még az A Light That Never Comes bejött erről az albumról de a többi nem annyira. Amúgy én szeretem a LT-t meg a többi albumot is nekem inkább ATS-en nem jöt be az hogy 15 számból a fele átvezetőből áll.
2013. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!