Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt komolyan gondolta a T-Mobile?

Ezt komolyan gondolta a T-Mobile?

Figyelt kérdés
Kb 7 és fél órát álltam sorban, aztán közlik, hogy nincs arany színű i5S.

2013. okt. 24. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért én a helyedben nem a szolgáltatót okolnám, hogy vagy akkora eszetlen fan, hogy képes vagy ennyit várni egy agyonhypeolt, túlárazott telefonra. Ha majd a kommunikációval van problémád, na akkor okold Őket. Addig meg gondolkozz kicsit.
2013. okt. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ugye ez csak egy troll kérdés?

Szerintem próbáld a neten megrendelni valahogy a telót, nehogy így járj legközelebb.

2013. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Uramisten ki az, aki sorba áll 7 órát egy telóért, mindig meg van a legújabb iphone, de majd akkor veszem, ha lecseng hype. Ez egy-két hónap.Ez nem élet halál kérdés.

Függetlenül rendelhetsz bárhol, ja hogy nincs rá pénz, csak részletre tudod venni, elég nagy szívacs.

Sose értettem ezt órákat sorba állni egy telóért, ami rádaásul szolgáltató függő...

2013. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Félretéve azt, hogy sosem állnék egy készülékért sorba (főleg ismeretlen árakon), T kommunikációja rohadt rossz. Előzetes regisztrációnál kellett volna közölni, ha valakinek nem jut az adott színből/kapacitásból, ez így elég visszás, és PR szempontból sem szerencsés.
2013. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ezt érdemled, ezt kapod. Szedd már össze magad! 7 óra horgászni is sok!
2013. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van ez így :D bár valóban, az a segg, aki itthon veszi meg...bécsben függetlenül ~205ezer a független 16 gigás 5S...itt meg 220 :D most ha nekem élethalál kérdés lenne lecserélnem az iPhone-om, akkor még ha kiutaznék mondjuk bécsbe egy Apple Store-ba, akkor is olcsóbban jönnék ki(Mosonmagyaróváron lakok...oda-vissza egy 8-10ezer Ft-ból meglenne az út).
2013. okt. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!