Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Yamaha RGX 420DZ-II vélemények...

Yamaha RGX 420DZ-II vélemények? Megéri?

Figyelt kérdés

[link]


Voltam Budapesten a Hangszerkerben,és ott kipróbáltam a hangszert.Nagyon tetszett a hangja,jó volt rajta játszani.

Én szívesen megvenném,de érdekel mások véleménye is.



2013. okt. 30. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy neked tetszen. :) Egyébként elég szép gitár, én is megvenném - ha lenne rá pénzem -, Yamaha jó márka, Floyd Rose tremoló, 24 érintő, szóval... hajrá! :D

De tényleg, a fontos, hogy neked tetszen a hangja, a külseje, stb, stb, tehát maga a hangszer. :)

2013. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tremoló biztosan nem eredeti Floyd Rose ezért a pénzért, de el tudom képzelni, hogy a Yamaha figyelt rá, hogy ne alufóliából legyen:-) A játékérzet biztosan kellemes volt a gitáron, mert yamahájék szaladós nyakakat gyártanak, ami kábé olyasmi mint a musicman nyakak, sima, nem olyan fenderesen domború. Hangszedő megint jó, zúzhatsz, mint zetor, miért is ne vennéd meg, ha beleszerettél. Mindössze két dologra hívnám fel a figyelmed: látatlanban, vagyis rendelésre nem veszünk gitárt. Ez olyan, mint a házasság, előtte meg kell tapogatni, hogy tudjuk pont ez a darab az, ami jöhet. A második, hogy ezekkel a kondíciókkal van e olyan hangszer a piacon, ami kevesebb veszteséggel eladható lesz, ha váltani szeretnél. A Yamaha jó dolgokat csinál, de lássuk be, nem egy igazán gitáros márka, ami egy hirdetés feladása után azonnal új tárat talál. Persze mindig vannak kivételek és szerelmek, amik első látásra jönnek, de erre nem lehet országot blazírozni:-)

Azért, ha ezzel vagy beoltva ne hagyd magad lebeszélni:-)

2013. okt. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na van igazság ebben az eladás dologban...

De még nézelődök, ha ennyiért nincs jobb, ezt veszem.

2013. okt. 31. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban a gitártam nem fogsz csalòdni.Nekem is ilyen van ès a fesztiválokon kenterbe vertem vele az összes tucat Ibanesest :) Nem azt akarom mondani, hogy azok nem jòk, de hogy ebben az árkategóriában a Yamaha gyártja a legmívesenb hangszereket, az tèny. Lásd Pacifica szèria pl.
2013. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ezek a válaszok eddig egytől egyig igent jelentenek :)
2013. okt. 31. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!