Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KG International Kft. által...

KG International Kft. által gyári munkára tervezek menni Angliába. Vélemények a cégről? Tapasztalatok a munkáról? Megéri menni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

100%-ban biztos vagy benne hogy nem kamu a cég?


Ha fizettél be valamit akkor ugye tudod hogy kamu?:)

2013. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fizettem még semmit. Csak érdeklődtem. Honnan tudod hogy kamu?
2013. okt. 28. 19:12
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, nézed-e még ezt a kérdést, de én rákerestem a honlapjukra, elég komoly, rengeteg anyag van fenn, videós beszámolók olyanoktól, akik már benne vannak/voltak. Anyukám tanított egy csajt, aki rajtuk keresztül tervezett dolgozni, aztán ismerősön keresztül valami mást talált végülis. Egyszer én is felhívtam őket a hajós munkákkal kapcsolatban, felvették, minden oké volt, adtak felvilágosítást. Szóval szerintem nem egy kamu cég. Viszont az biztos, hogy nem lébecolni kell, a hajón heti 7 nap, 10-12 óra tavasztól őszig, német nyelvtudással, szóval meg kell dolgozni a pénzért. Autógyáras munkákról is néztem videót, kemény. Nyilván azért veszik fel a kelet-közép-európaiakat, mert hajlandók ezt bevállalni. Ugyanakkor ha valaki ezt bírja, sok pénzt megkereshet; én több okból úgy döntöttem, hogy kihagyom.
2014. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kg international az egyik legmegbízhatóbb külföldi munkaerő közvetítő cég a hazai kínálatban.


Az angol munkáról nincs tapasztalatom, más munkájukról igen. De tartanak nyílt napokat, ott tudsz tájékozódni.


Fizetned csak akkor kell ha van szerződésed, előtte nem.

Nem kamu cég. Erre nem csak a honlapjuk, hanem ha utána olvasol a több éves referenciájuknak, azok is bizonyíték + még engedélyszámuk is van, a kamu cégekkel szemben...


[link]

2014. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!