Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itthon unalmamban szoktam...

Itthon unalmamban szoktam rappeket, verseket irogatni. Ez most nem olyan keménykedős, de nem is nyálas, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Velem is megesett elég sok gáz helyzet

De nem adtam fel maradok ugyan az aki még kezdett

Hisz lehet változtam eleget de végül megtaláltam magam

Tudom te is megfogod ne add fel nagyon hamar

Én már tudom milyen az ha mindenki utál de megszoktam hisz aki pofázik a végén az bújkál

De birni kell még ha megaláznak is ne add fel pattany fel gyorsan rögtön, hisz ha lennt maradsz a végén csak átlépnek, ott hagynak megalázva megbántva legalul mondhatnak bármit és te nem tudsz vissza szólni. Pedig felállnál probálnál mégis harcolni ellene de a gyűlölet felmar

Ha rögtön nem értessz hidd el hogy nem bay csak annyit kérek ha felállsz és a csúcson vagy köszöndd meg azoknak akik alulra juttattak.



2013. nov. 3. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is egész jó, csak azt tanácsolom hogy vigyél bele egy kis stílust és még jobb lesz:D
2013. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D amm meglesz, ez már egy régebbi "művem" xD
2013. nov. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!