Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani fiatalok akik...

A mostani fiatalok akik állitólag szeretik egymást miért beszélnek csunyán a párjukkal? Kis probléma és máris:ha nem tetszik ellehet menni, kusss, kabd-be, menj a francba, stb. Fél óra mulva megmár a nyálas bocsánat kérés. Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:35
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem értem ha valaki szereti a párját miért kell ilyen csunyán beszélni vele.
2010. jan. 13. 21:38
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
hirtelen indulat
2010. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
A mostani időseknél/középkorúaknál talán nem fordul ez elő? Nem értem a kérdést...
2010. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom mi a párommal nem beszélek így és szerintem bárkit elküldene a barátnője ezért...

Szerintem inkább a házastársak, vagyis a szülők veszekednek így.

2010. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem éretlenség.
2010. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Az idösebbeknél nem fordul elö, mert amikor ök nöttek fel, akkor igy nem beszélt rendes ember, csak cigányok vagy félig alvilági alakok.

A másik dolog meg, hogy attól, hogy felindult vagyok, még nem fogok a társammal ilyen trágár módon beszélni, ez nem mentség. Ha velem igy beszélne, akkor ezzel vége is lenne a kapcsolatunknak.

A férjemmel már több, mint 20 éve vagyunk házasok, voltak nézeteltéréseink is (mind mindenkinek), de se ilyen szavakat nem használtunk soha, se nem bántottuk, nem aláztuk meg egymást se szóban, se tettben - egyetlen egyszer se, pedig mind a ketten elég hamar felpörgünk.

2010. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
:
2010. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Ez sajnos egyáltalán nem kor-függő dolog. Sokkal inkább intelligencia.
2010. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
indulat, agy elvesztése, kultúrálatlanság
2010. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ kit tartasz "mostani fiatalnak"!?

A 13-14 éves korosztályt vagy a 2o év körülieket...

én két éve vagyok a párommal, de sosem volt anyádozás, megalázás és társai...veszekedés során nem hánytorgatunk 24 óránál régebbi dolgokat(kivétel amikor igen:P)

fel sem merül a durváskodás, lökdösődés...

a vitatkozás pedig igenis megerősíti a kapcsolatot...az ember azzal vitatkozik, akivel érzi, hogy érdemes...

mi 2o évesek vagyunk, és el nem tudnám képzelni, hogy lesüllyedjünk mondjuk Mónika show szintre...

szerintem embere válogatja és nem lehet általánosítani...


Nekem vannak ismerőseim akik szeretik egymást hirtelen haragjukban azonban egymásnak esnek, kigyót békát osszehordanak, aztán édes a kibékülés, temperamentum kérdése (no meg nevelés, környezet stb stb...)


Ellentétben másokkal még csak nem is csókolózunk nyilvános helyen, még baráti körben is ritkán (legtöbb ember azt hiszi aki nem ismer, hogy csak barátok vagyunk..:P pedig csak őszinte tisztelet van egymás iránt...)

úgyhogy vannak kivételek, utálom ha valaki általánosít...

mondjuk a tény az, hogy akik csúnyán beszélnek azok nem a "párjukkal" beszélnek hanem az alkalmi partnerrel, ennyi...

2o-L

2010. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!