Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy egyre...

Miért van az, hogy egyre kevesebben hallgatnak rock zenét?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, mégis ha tehetem csak rockot hallgatok (Nirvana, Three Days Grace, Linkin Park, Tankcsapda, Road, Leander Rising..)A barátaim közül senki sem hallgat, a rokonaim sem, sőt nem értik hogy mit szeretek benne. Én meg azt nem tudom megérteni, hogy a sok nyálas pop fiúbanda miért jobb...
2013. nov. 3. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell értsétek egymást. Mindenkinek más az ízlése. Nekik az tetszik, neked ez. Egyébként nem csökken a rock zenét hallgatók száma, csak most nem ez a divat, hanem az említett pop. Ha ez megnyugtat, ismerősi körömben én is egyedül vagyok olyan, aki rockot (és metált) hallgat.
2013. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szerencsém van, mert az én ismerősi körömben sokan vagyunk, akik rockot és metált hallgatunk.
2013. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Divattól függ. Most például a rap/hiphop a legnépszerűbb műfaj, a kétezres évek elején a rock volt az.

Ja, és a Leander Risingért nagy pacsi! :)

2013. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Én is rocker vagyok. A 3DG-ért nagy pacsit! Az én baráti körömben is csak egy ember van aki megérti, hogy én miért ezeket szeretem és nem a futószalagon gyártott 1D-Biebereket.
2013. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vajon? :D

Az egész média tele van a sok szennyel, s a ZENÉt meg kitaszítják onnan, s ezért a sok könnyedén befolyásolható emberke (igen, felnőttek is), arra az igénytelen maszlagra szoknak rá, s ha ZENÉt hallanak, rögtön futni meg szidalmazni kezdenek. Ezt már én is megkaptam egy jó párszor a véremtől... s tudod mit? Volt egy pár ismerősöm, aki kapásból leszidta a hőseimet /Slipknot/, meg a többi zenekart, volt olyan, akit egyszerűen elkerülök vagy ijesztgetek azóta, de olyan is, akiben volt annyi, hogy meghallgatott, amikor áradoztam róluk, MÉG A SZÁMOKAT IS :D Ugyan nem lett testvér, de legalább nem szid :)

Visszatérve... minden oka a média. De nem kell aggódni, 5-10 év, s vége. Ez a sok maszlag nem fog fennmaradni, de a ZENE igen, mi csak akkor fogunk igazán röhögni ;)

2013. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért van az, hogy azt mondjátok, hogy egyre kevesebben hallgatnak rock zenét , mikor az azt hallgatókból van a legtöbb. kezd keményen mainstream-esedni a "rocker" szó fogalma.

miért van az, hogy azt mondjátok, hogy egyre kevesebben hallgatnak rock zenét ? egyáltalán nem hallgatnak kevesen rock zenét, amit kevesen hallgatnak az a vérbeli dubstep(nem skrillex) és drum and bass

2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert az electro és a hip-hop zene a divat,és mindenki a divat szerint megy.Nem hiába van a hülye divat majom kifejezés :D

Viszont hatalmas tisztelet a Roadért és a Leanderért :) Kedvenc bandáim,nem hiába voltam már 5 Road és 4 Leander koncerten :D

2013. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!