Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ma ki az ország...

Szerintetek ma ki az ország legjobb még élő énekese ill. énekesnője?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert talán 2 hete néztem a Sebestyén Balázs új műsorát,és ott mondta Tóth Gabi hogy nincs nála jobb énekesnő ma az országban.Amin én még most is meg vok szeppenve,hogy honnan vesz ő ekkora hülyeséget.
2013. nov. 5. 19:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem a legjobb énekes Caramel.Énekesnő pedig egyértelmű hogy Kovács Kati.
2013. nov. 5. 19:57
 2/3 anonim válasza:
Sena :D
2013. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2011Jani19 ***** válasza:
Teljesen egyet értek, a legjobb énekesnőnk az országban KOVÁCS KATI, sőt megmerem kockáztatni Európában nem találsz még egy olyan kvalitású énekesnőt, mint Kovács Kati. Bármit eltud énekelni, rekedtes blues és rocktól az operákig mindent, nem mellesleg négy és fél oktávos hangterjedelmével utolérhetetlen. A legnagyobb nő előadó, még a kritikusok szerint is!
2013. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!