Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb vagy legvicc...

Mi volt a legjobb vagy legviccesebb élményetek külföldön?

Figyelt kérdés
Írjatok országot is, légyszi. :)

2013. okt. 13. 16:38
 1/5 anonim válasza:
100%

Így leírva nem igazán vicces, de amikor történt nagyon is az volt.

Tél volt, pont mentünk ki barátnőimmel Bécsbe a karácsonyi vásárra. Már ott voltunk legalább 4 órája, mikor eszméletlenül pisilhetnékem lett, és sehol nem volt olyan épület, ahová belehetett volna menni pisilni(kivéve a McDonalds de ott kígyózott a sor és fizetős is volt). Így hát kedves barátnőimmel betévedtünk a templomba, mivel azt gondoltuk, hogy ott tuti van valami mosdó. Ilyen fura templom volt, valamiért amikor bementünk az ajtaján lefele volt egyből egy lépcső(pincerészben volt a templom), hát azzal a lendülettel elindultam és a lépcső legtetejéről úgy megcsúsztam, hogy megse álltam a lépcső legalájáig... a ciki az volt, hogy a pap valami karácsonyi szertartást tartott éppen amikor odacsusszantam mindenki engem bámult, aztán a pap odahívott magához és valami német szöveget elkezdett magyarázni, hát nem sokat értettem belőle az fix, de valamennyit tudok németül és már nagyon kellett pisilnem. A papnak csak annyit tudtam kinyőgni : Wer ist die Toilett? Elkezdett röhögni mindenki a templomba és rámutatott a pap egy ajtóra...az volt a mosdó.

2013. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
juuuj, ez igen, ezen most jót nevettem! :D
2013. okt. 13. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első: Ez aranyos. :) De nem inkább "wo ist?"

Mert, ha "wer"-t mondtál tényleg, akkor nem a leeséseden nevettek... :)

(Akkor azt kérdezted ugyanis, hogy "ki a WC?"


Én Amerikában a metrón annyira elmerültem a térkép böngészésében, hogy nem vettem észre, hogy a végállomáson mindenki leszállt... amíg nem találtam magam egy tök sötét alagútban, egyedül.

Na, hát piszokul pánikba estem akkor, de most már nevetek a dolgon. :D

2013. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
1: Hihihi :-DDDD
2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%

Nekem az,mikor Párizsban voltam,és a Louvrenál fotóztunk ismerősömmel,és továbbmentünk a Tüleriák kertjébe,és egyszer ismerősöm szól,hogy hol a fényképezőgép tokja? Erre én elkezdtem visszarohanni,és ott volt az egyik kőpadon :00 huh azt hittük,nem lesz meg. :)


De az is vicces volt,mikor mentünk a metróhoz,és volt egy stand,ahol ki voltak rakva térképek. Én elvettem egyet,de kivette a kezemből egy pasas,és hablatyolt valamit.én nem értettem,de az ismerősöm elmondta,hogy akkor kapom meg a térképét,

2013. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!