Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretitek/utáljátok a...

Miért szeretitek/utáljátok a One Directiont?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszives.Ha úgy érzed nem tudsz a kérdésre normális választ adni,felesleges kommentelned.;)
2013. nov. 9. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
én azért nem szeretem mivel 1. nem az én stílusom 2. tiszta nyál az egész 3. ha valami rosszat hallani róluk a sok kis tizenéves lány ordibál hogy hogy mertek ilyen szörnyű dolgokat állítani rólúk , mintha ők sérthetetlenek lennének. ennyi kb
2013. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem utálom, még nem láttam egy részét sem.
2013. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. kérdező amúgy ez 1 ""zenekar""
2013. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah amúgy egy zenekar.xd
2013. nov. 9. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
jah és én is elírtam nem kérdező xd válaszoló **
2013. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én szeretem őket.Nem megszállottan,mint sokan ..De azzal sincs baj szerintem.Miért ne szerethetné sok tinilány? Ha nekik ez örömet szerez miért fáj mindenkinek? Nem az ilyen stílusú zenéket szeretem ...sőt nagyon nem:D, de igenis végighallgatom ha megy a rádióban és sok daluk szerintem nagyon fülbemászó:). Azok akik bántják őket azzal hogy melegek nem tudom miért mondják, hiszen attól,hogy ők nem szeretik nem kell ócsárolni őket:)de úgy vettem észre sok fiú ettől érzi magát férfiasnak:DD 16L
2013. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak jó számaik.Én nem annyira szeretem őket,de a dalaikat imádom.:3
2013. nov. 9. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban azért nem szeretem, mert egy műsor kedvéért összerakott banda. Külön nem tudtak volna karriert csinálni. A sok tinilány meg odáig van értük, hogy milyen helyesek, ami nekik összefügg azzal, hogy tehetségesek is. Tucatzenét tolnak a képünkbe. A dalszövegeket nem ők írják, pedig azért én elvárom ezt egy előadótól, ez a minimum. Nagy részében más énekesek elutasított dalaival villognak, amit feljavítanak auto-tunennal. Olyannal is találkoztam már, akit jobban érdekelt, hogy ki a barátnője, meg kivel van együtt. A rajongóik túlzásba esnek. Mindent megtesznek, hogy észrevegyék őket a Twitteren, Facebookon, stb. Öngyilkosok lesznek, ha látnak egy képet, amikor egy lánnyal van. Nevetségesek!
2013. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!