Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti a howrse-t vagy a hokalovit...

Ti a howrse-t vagy a hokalovit szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Nekem a howrse a kedvencem.

2013. nov. 2. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A Hokalovi nagyon profi, részletesebb a lovakkal való foglalkozás, az inkább azoknak való, akik valójában is tartanak lovat, vagy tartani akarnak. Nagyon sok mindent meg lehet tudni arról az oldalról. Van "hibája", ami miatt el mehet attól a játéktól a kedv, de az első mondatom eleje a lényeg azt hiszem. Szóval a komolyabbaké, észnél kell lenni, de megoldható az is, ha csak "hobbi" szinten akarsz ott "nevelni" lovat. A Howrse talán pörgősebb és lazább, és talán ezért is kedvelik többen. Az első tippem a fejlesztésükhöz az lenne, hogy írhatnának a lovak fajtáiról leírást, jellemzőket, de valószínűleg ez nem tőlük függ, hanem a játék fő készítőitől.
2013. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyiket sem.A howrse pénzcsinálda-lehúzó-1 perc alatt meghack-eled,a hokalovi meg olyan, Jajj de jót csináltunk ügyimügyihihihi.
2013. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
lovasíjász milyen hackről beszélsz ?
2014. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Akik pénzt költenek ilyen játékokra, azokat az irigység vezérli. Magyarországon pedig ilyen emberekből sok van. Külföldön (pl. Németország, USA, Északi területek stb.) pedig egyszerűen jobb a gazdasági helyzet, és bármikor zsebből előkapnak 300 forintot, hogy vegyenek egy bónuszt (ráadásul tudtommal, ott még az ilyen játék prémium is olcsóbb, mint itt). Egy magyar általánosságban (!!!) elég nehezen bírja, ha más, ugyanazon a területen jobb, mint Ő maga, így fizet rá, majd azon kapja magát, hogy hogy a fenébe volt képes költeni egy ilyen hülyeségre. Ez pedig nem maga a játék hibája. A Howrse-t lehet pénzköltés nélkül is játszani, tudják, hogy vannak, akik képesek költeni rá, így fel is ajánlják a lehetőséget, okosan! Az, hogy valaki költ is rá pedig nem az ő hibájuk. Azon játékokra, amelyeket csak pénzzel lehet egy idő után tovább folytatni, azokra tényleg lehet rossz szavakat mondani "joggal", pl. SkyRama (amihez hozzátenném, hogy sokak kedvence lenne).

A Hokalovi pedig tényleg inkább csak azoknak való, akik valójában is tartanak lovat, Ők hobbiból délutánonként fél órácskákra nyugodtan leülhetnek elé szórakozásból, pluszban közben még tanulnak is (a hibája, amit az első kommentemben ne mondtam el pedig az, hogy aki nem foglalkozik komolyan lovakkal, az ezt a játékot élvezni igazán nem is tudja).

A Howrse valódi hibája pedig az, hogy a lovakról ismertetőt nem írnak, játszol vele úgy, hogy igazából semmit nem tudsz, azt se tudod melyik ló milyen, mire képes, csak számokat látsz. Ha a valóságban azt mondják neked, hogy ez a telivér x %-ban ügyes pl. ügetésben, kiröhögnek. És nem hiszem el, hogy nem tudnak bepötyögni a készítők pár sort egy-egy lóról, hogyha legalább már játszol vele, tudj is a lovakról valamit.

2014. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én játszom a howrsen 400 rangidős vagyok van 67 aranyalmásom 17 ezüstalmásom és ezt mind úgy értem el hogy nem vettem zsetit. Egyszerűen játszom és miután az 50. rangidőmön vettem zsetit eggisból ( mert lehet eggusból 50. rangidődön méghozzá a pénzt.-od 20%-ból) aztán 30 naponként újra lehet venni zsetit eguusbóól ezt felhasználta tételeket alkudtam,cseréltem és lám! Van egy jó kis játékom amiben nemértrdekel hogy hány pompásom van csak az hogy amit én zsetivásárlás nélkül elértem mások zsetivásárlással érik el ugyanannyi idő alatt. :D

Augy a howrses nevem: legolas12

2014. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!