Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ilyen depresszív zenéket...

Granulátum kérdése:

Az ilyen depresszív zenéket nem kéne korhatárossá tenni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Bij_ttM_9ug


Nem vagyok egy gyenge idegzetű egyén, de szerintem elég durva ez a szám, rám is hatással volt. Pedig a szövege nem olyan rendkívülien nyomasztó, csak a ritmusa. Mi van ha egy amúgy is elkeseredett 12 éves hallgatja, még ha nem is tud németül?



2013. nov. 14. 16:13
 1/3 _Random ***** válasza:
Te meg miről beszélsz? Ez csak egy egyszerűbb rap, semmi más. Hallottál már Rammstein számot? Na attól fogod majd magad igazán sz.rul érezni.. De személyes meglátásom szerint csak azért van ez így, mert maga a német nyelv hangzása olyan idegen a számunkra, lehangoló, esetenként egyenesen káromkodásnak tűnhet. Egy nyelvet pedig nem lehet csak úgy lekorlátozni.
2013. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem soha semmit nem oldott meg a korhatár. Oké, hogy boltban jobb helyen elkérik a személyid, ha piát vennél, de a filmeknél is megnézi, ha akarja a gyerek, a zenét is hadd válassza már meg maga.

Az ember néha szeret depizni kicsit. Na meg ez érzelmi dolog, van, akinek teljesen semleges vagy vidám egy zene, más meg eret akar tőle vágni.

Nekem pl a Rammstein sose volt depis zene. És van olyan, hogy egyszer totál vidámnak érzek egy számot, két nappal utána pedig szomorúnak.

2013. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez depis? Hallgattál már Nirvana-t? :D
2013. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!