Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik a One Direction...

Hogy tetszik a One Direction legújabb albuma, a Midnight Memories?

Figyelt kérdés

:)


[link]


Szerintem nagyon jó lett! Aki rosszindulatú,az inkább gondolja át 2X,mit ír!!



2013. nov. 18. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Borzalmas. Tudom, gondoljam át 2x, mielőtt rosszat írok. De nincs mit átgondoljak, mivel a negatív vélemény is épp olyan vélemény, mint a pozitív.
2013. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a negatív vélemény miatt írtam,amit írtam.
2013. nov. 22. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyes dalok egész jók, de mint album nemigazán áll össze, az előzök sokkal összeszedettebnek tűntek főleg hangzásilag, de én azért nem húznám le, egy párszor biztosan meghallgatom.
2013. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem ez a kedvenc albumom, 1-2 kedvenc azért van rajta :)
2013. nov. 22. 16:27
 5/11 anonim válasza:
Engem az zavar benne, hogy van egy szám ami kiszivárgott és tök jó, és úgy is írják ki a címénél, hogy rajta van az albumon, de nincs. http://www.youtube.com/watch?v=urAUtgwMt3Q
2013. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok itt hányan vették meg. Ha rajongók vagytok vegyétek meg.UI. Nehogy "fangörl"-nek nézzeket metalhead vagyok, és nem lány.
2013. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 vampiremma válasza:
Szerintem nagyon jó lett!
2013. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Imádom csak úgy mint eddig az összes albumukat. Nyilván mint mindig minél többet hallgatom annál jobb lessz :)

Ja és ha tényleg fanok vagytok akkor támogassátok őket azzal hogy megveszitek a lemezt. Én is megvettem pedig fiú vagyok:D

2013. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a gyerekek fejlődnek:) Van rajta több jó is, eddig amit hallgattam róla, nagyon ügyi:)
2013. dec. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tyúkmészáros ***** válasza:
Nem az én műfajom.
2013. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!