Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány, aki feketére lakkozza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány, aki feketére lakkozza a körmét, kékkel kihúzza a szemét, tornacsukában / deszkás cipőben jár, fekete nacival VAGY Lány, aki kivágott fölsőben, cica naciban, tömi a mellét, gazdag és magassarkú cipőben járkál?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem.
2013. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Lány az aki önmagát adja és tudja hol a helye a világban és ehhez tartja magát :)
2013. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak ez a két véglet létezik...
2013. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Vagy: lány aki szeret. Ezt választom
2013. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Egy Converse cipő állhat jól egy csajnak, de deszkás cipő? Szerintem ocsmányul áll a csajoknak a deszkás cipő. Amúgy meg a magassarkú sem mindig sexy. Van egy rakás nő aki járni sem tud magassarkúban mégis felveszi, szerintem elég nevetséges :). Nekem bejönnek a sportos, és az elegánsabb nők is.
2013. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 fospuska ***** válasza:
92%
inkább egy nőt,ha lehet válogatni.
2013. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Inkább előbbi.
2013. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

jó, tudom, még van négy másik fajta csaj :D bocs, hogy csak ezeket soroltam be.... :)

Szóval akkor magam is hozzá adom:

én, azaz az olyan lányok, akik szeretik a színeket, bolondak egy pötit, gyorsan fekvidulnak, átlagosan öltözködnek, de a fiúsabb zenéket szeretik + extrém sportok :)

2013. márc. 3. 23:10
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Max a melltartóját tudja tömni, nem?
2013. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem, ez nagyon le van sarkosítva. Létezik ezek között is csomó típus, szerintem az arany középút a következő: finom, nőies stílus (farmer, cicanadrág, szép lapos talpú cipő vagy csizma - nem csak a magassarkú nőies, valami egyszerű, nem túl hivalkodó felső esetleg csipkés, gombos, húzott mellrésszel - rengeteg variáns létezik, finom illat, ápolt haj,arc,test, természetes, enyhe smink, ami a pozitív tulajdonságok, szép részek kiemelésére szolgál, nem arra, hogy teljesen más arcképet kapjunk, néhány visszafogott ékszer, gyűrű és/vagy nyaklánc, szép körmök maximum valami szolid színnel lakkozva). Nagy vonalakban nálam ennyi. Persze mindenkinek más az ideálja, ezt csak azért írtam le, mert én eközött a kettő között nem tudnék választani.
2013. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!