Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Slash könyvét miért nem lehet...

Slash könyvét miért nem lehet már kapni? Esetleg valakinél nincs eladó? :D vagy honnan lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krispi válasza:

Én is elolvastam egy kölcsön könyvet, és most vennék egy példányt, de sehol sem találtam az interneten.A lényeg, hogy még van pár db az országban, Alexandra boltokban! Bármelyik Alexandra boltot felhívod elmondják, hogy nekik hol jelzi a rendszer, hogy még van! Én felhívtam párat, kb. a 7-nél találtak egyet! Rendesek, mert leküldik a legközelebbi Alexandra boltba, így csak oda kell bemenned érte!

Leírom, hogy még melyik boltokat érdemes megkérdezned:

Budapest: Csepel Pláza

Kecskemét

Érd

Cegléd

Szeged

Nagyatád

Tiszaújváros

Hívd fel mindegyiket telefonon, és megnézik Neked!

Remélem segítettem! :)

2014. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a sorozat (Legendák élve vagy halva) többi tagjára is vonatkozik? :)

Nekem nagyon fáj a fogam a Heroin naplókra és a Led zeppelin könyvre is, de az sem kapható :/

A kiadó meg vissza sem írt...

2014. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krispi válasza:

Sajnos azokat nem tudom, de ha felhívod, akkor egyúttal azt is megkérdezheted! Szerintem azokból még nagyobb eséllyel találsz! :)

Még azt a választ is kaptam, amikor megkérdeztem az online webáruházat hogy Szekszárdon, Balatonbogláron, Érden kapható 1-1 példány.

2014. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krispi válasza:
2014. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jó lenne! Slash életrajzát már sikerült megszereznem, de akkor holnap telefonálok a Heroin naplók ügyében :) Köszi!
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Hol szerezted meg Slash életrajzát? Megvásárolnám, de egy kölcsönzés is megfelelő lenne.
2015. ápr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!