Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladó cuccok, amik nem férnek...

Eladó cuccok, amik nem férnek borítékba csak kisebb-nagyobb dobozba, de dobozt mégis honnan lehet beszerezni? (Vatera)

Figyelt kérdés

Vaterázni szoktam, rengeteg az eladó dolgom. De az a problémám hogy pl. cipőket vagy ruha csomagokat nem tudom mibe tegyem bele. Honnan szerezzek dobozokat mégis? Mások hogy csinálják akik vateráznak?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 23. 18:14
 1/3 anonim válasza:

Én pl. jóban vagyok egy Jysk-ben dolgozó raktáros/árukiadó sráccal. Na ő annyi meg akkora dobozt ad amennyit csak akarok.


Lehet venni persze ilyen kartondobozokat. Nagyobb papír boltban lehet kapni (sok helyen csak rendelésre). De nem túl gazdaságos. Azért elég drágának találom.

Úgyhogy javaslom az alternatív beszerzési forrásokat. Ha van valami raktáros ismerősöd keresd meg. Vagy nagyobb bolttokban simán kérd el az üres dobozokat.

2013. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sokat postázok csomagként, dobozokat pedig egy kisebb bevásárlóközpont hátsó bejáratánál levő kartongyűjtő szemetes konténeréből szoktunk kukázni. :)

Főleg élelmiszerboltoknál a rakodó résznél érdemes érdeklődni h van-e kartonjuk amit el lehet vinni, mert ők a sajtoktól kezdve a mosogatószerekig mindent dobozban kapnak.

2013. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Papír szelektívesből szoktam én is "kukázni" :-)

Nagyszerű cipősdobozokat dobnak ki, van itthon minimum 10 db - kérsz? :-)


De azt azért el kell mondjam, csak akkor teszem dobozba, ha nem nyomja meg a postaköltséget - ruhát pl. simán be lehet csomagolni nylon szatyorba és A4-es borítékba.

2015. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!