Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én egy normál átlag ember...

Zoli0012 kérdése:

Én egy normál átlag ember vagyok. Sok barátom ajánlására kérésére szoktam rap-elni! És valaki mondjon már egy stúdiót vagy valamit ahol elkezdhetem a karrieremet! Szóval valaki mondana valami stúdió nevet vagy valamit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Németországban tudok, megfleel? Előbb írd le, hol laksz, és mik a lehetőségeid, utazás szempontjából.


Egyébként saját zsebből kell megcsinálnod, ha nincs akkor mázlid, hogy bekopogsz egy ajtón, és úgy nyitják ki, hogy "Jajj de jó, pont magát kerestük!".

2013. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 13 éves vagyok és ha lehet valahol Magyarországon legyen.És olyan stúdió legyen ahol segítenek,és együtt írunk dalszöveget.
2013. dec. 12. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


A stódió arra van, hogy felvedd az anyagot, demo-t csinálj... Nincs olyan stúdió, ahova ha odamész, hogy "Heló, xy vagyok ,segítség kellene.", akkor kapsz is, vagy a minimálisnál többet nyújtanának - mondjuk megnézheted, milyen a hely...


13 éves vagy. A rap egy önkifejező műfaj. Nem hiszem, hogy 13 évesen olyan dolgokról, olyan tapasztalatokról tudnál előadni, hogy az valóban másoknak is jelentsen valamit.


Viszont mire is lenne szükséged a jelen helyzetben? Először is, olvass minél többet. Pár száz szóval nem igazán lehet mit kezdeni, fejlesztd a szókincsedet, a helyesírásodat, figyelj a stilisztikára...


Ha úgy érzed, hogy a műved kész arra, hogy közönség elé vidd, tedd fel az internetre - YouTube...


Beszélgess rapperekkeel, menj fel a fórumokra, vagy keress a városodban párat. Jameljetek és osszátok meg a tapasztalataitokat.


Végül pedig, kevés kiábrándítóbb dolog van annál, mint amikor kis tizenévesek úgy káromkodnak, mint egy kocsis, azonban azt se tudják, miről beszélnek. Ha ne adj isten a dalaid a csúnya beszéd köré épöltek volna, szerintem sürgősen változtass. Amúgy is, a rap nem arról szól.

2013. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyelj!Én nem csúnya káromkodós rap-re gondoltam hanem arról hogy milyen az élet.És hidd el hogy van jópár tapasztalatom hozzá!
2013. dec. 13. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj! Leírtam a többit is. Ne cska egyet ragadj ki belőle. Én csak írtam vlaamit, hogy "Ha...". Ha nem inged, ne vedd magadra (viszont azt továbbra is tartom, hogy 13 évesen még közel sem valami hiteles egy rap-elés, de ez persze csak az én véleményem)


Viszont ha van sütnivalód, akkor megfogadod azokat, amiekt írtam.

2013. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!