Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy olyan programot keresek,...

Egy olyan programot keresek, amivel a zeneszámok hangnemét át lehet konvertálni bármelyik másik hangnembe. Használ valaki ilyet, és ha igen hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
(Egyébként ilyen program létezik, én már láttam életemben, viszont most nem találom sehol, pedig szükség lenne rá)

2013. dec. 15. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyat, hogy Pitch Shifter, biztos van önálló ingyenes verzió is. Vagy valamelyik sample editor (Sound Forge, vagy akár az Audacity is tartalmaz ilyen funkciót szerintem). Előre szólok, hogy max. 2-3 hanggal tudsz transzponálni, hogy még hallgatható legyen, és a sajnos a dob is mélyebb vagy magasabb lesz. Ez a hátránya.
2013. dec. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

FL Studio. Én is ebben dolgozok. Ha konyitasz valamit a zeneszerkesztéshez, akkor megcsinálod az aláfestést, és szerzel egy acapella verziót. Vagy még egyszerűbb.

googleba irod: (előadó) - (cím) instrumental download

Ez zene ének nélkül. ha megvan, akkor megint google: (előadó) - (cím) acapella download

ez az ének zene nélkül. Ha ez megvan, akar Virtual DJ-vel is feljebb vagy lejjeb viszed a hangnemet, aztán összejátszod az aláfestéssel.

2013. dec. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm:)
2013. dec. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!