Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem ajánlani,...

Fruit98 kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani, illetve TI milyen rock/metál zenét hallgattok?

Figyelt kérdés
Mostanság mondhatni válságban vagyok zenekeresésben. Eddig olyasmiket hallgattam, mint a Rammstein, Metallica, Epica, Children of Bodom, Pantera...stb hogy néhány stílus nagyjait említsem. Bárki aki hasonló zenéket hallgat írhatna ide linket, vagy zeneszámot.

2013. dec. 15. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

mondok néhány együttest a legjobb számaival(sajnos linket nem tudok küldeni)

Linkin Park: No more sorrow, One step closer, In the end, Crawling, Faint;

Skillet: Awake and alive, Comatose, It's not me it's you, Monster, Hero;

Three Days Grace: The good life, Animal i have become, Riot, Never too late, Someone who cares;

Bullet for my valentine: Tears don't fall 1&2, Scream aim fire, The poison, No easy way out;

Disturbed: Stupify, Stricken, Hell, Indestructible;

Thousand foot krutch: Courtesy call, War of change, Move, Art of breaking, Be somebody;

Decyfer down: Walking dead, Crash, Fading, Fight like this, No longer;

Breaking Benjamin: Diary of Jane, Unknow soldier, Breat, I will not bow, Break my fall;

Kb ennyit tudok most fejbõl :) jó szórakozást!

2013. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tankcsapdának van 1-2 jó száma, Insomnium, Cannibal Corpse, Deals death :)
2013. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A mai napig nem gondoltam volna, hogy pont Arch Enemy-t fogok hallgatni. Mikor régen találkoztam velük nagyon "sokkolt" hogy a csaj milyen hangot képes kiadni magából. Tiszteletre méltó!

De keresek pár számot, hátha tudtok segíteni.

1. Magyar szám, nem ismerem az előadót, csak arra emlékszem, hogy a zenetévék is adták, valamint amolyan sztárhyülekezet volt. Benne volt Sipos Peti(IHM) Kalapács J. Halász F. Stb...

2. Erről kevesebbet tudok mondani, lévén csak annyit tudok róla, hogy angol szövegű, szintén adta zenetv, a klipben pedig a jellemző szín a fekete volt, miközben a háttérben egyfajta digitális óra számolt vissza. A számláló piros volt. Először azt hittem , hogy a Stone Sour-tól az a telefonszám-szerű dal, de nem.

3. Nah ez abszolút lutri kategória, mivel erről tudok a legkevesebbet. Magyar dal, régebbi, rádiókban is hallható ritkán, az énekes hangja pedig a Karthago frontemberéhez hasonló.

mindhárom dal a rock kategóriájába sorolható. Bárki ezen kis infók alapján tudja mikre gondolok írja meg :-)

2013. dec. 22. 20:15
 14/17 Don't try so hard ***** válasza:
91%
Ozzy Osbourne,Metallica,Bullet for my valentine, Three days grace behany szama, Nirvana,Iron Maiden... sok jo van :)
2014. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Avenged Sevenfold és a Metallica szerintem a két legjobb.
2014. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedvenc zenekaraim:

Metalból:

Slayer, Slipknot, Sabaton, SOAD, Eluveitie, Cattle Decapitation, Cannibal Corpse, Deicide, S.O.D., Suicidal Tendencies, Iron Maiden, Test Dept. (indusztriális metal), Sunn O))) (drone-doom metal), Earth (drone-doom metal)

Punk: GBH, Discharge, Exploited, Sick of It All, ETA, QSS, Kretens, CPG, 88-as csoport, Elit Osztag, Tizedes meg a többiek. Amerikai punkot csak elvétve hallgatok, de ismerem őket is.

Nagyon szeretem az Ozric Tentacles-t és a Penguin Cafe Orchestrát is, de ezek nem metal zenekarok.


Kedvenc metal számaim: Rage Against the Machine - Killing in the Name, Sodom - Agent Orange, Slayer - Raining Blood (de amúgy mindegyik), Maiden - The Trooper, 2 Minutes to Midnight (de amúgy mindegyik), Suicidal Tendencies - You Can't Bring Me Down, Kreator - People of the Lie, SOAD - Chop Suey!, BYOB, Prison Song, de amúgy mindegyik.


Sima rockból csak két számot szeretek: Europe - The Final Countdown és Survivor - Eye of the Tiger.

2017. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Magyar előadókból: P.mobil, P.box, Kex, Mini, Syrius, Sakk-matt, Tűzkerék, Taurus, (Radics Béla), Deák Bill és Hobo, Charlie, Headbengs.


Külföldi: Cream, Jimi Hendrix, Frank Zappa, Chuck Berry, Yardbirds, Creedence Clearwater Revival, Uriah Heep, Pink Floyd, Santana, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, ZZ Top, Gary Moore, Aerosmith, AcDc, Guns n Roses, Marilyn Manson, Greta Van Fleet, Popa Chubby, és még sorolhatnám...

2021. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!