Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai fiatalok miért szólják...

A mai fiatalok miért szólják le a rockzenét és a rockereket? Miért mondják, hogy ordibálnak benne?


2013. dec. 14. 11:27
1 2 3
 1/24 sándorjános ***** válasza:
100%
Ezekben a számokban egy ordítás sibcs. A felületes balfékek szokása úgy ítélkezni valamiről (bármiről), hogy nem ismerkedtek meg vele behatóan. A rockzenére alapjábanvéve inkább jellemző a lángoló hevület és dinamika, mintsem az üvöltés (ami inkább a metál asztala). Aki a metált és rockot nem tudja kettéválasztani, az inkább maradjon csöndbe, ha mégis kiáll nevetséges igaza mellett nyugodtan kérdezd meg, hogy milyen rockzenéket szeret (ha szeret egyáltalán), vagy milyeneket hallott, hogy ezt a véleményt alkotta. Amennyiben sokat téved a stílusokkal kapcsolatban nyugodtan javítsd ki, de ne bántóan tedd, hanem oktató jellegűleg. Ha ezek után is erősködik, hogy "rossz" zenestílus, vagy ilyen olyan okokba fogózkodik, akkor hagyd békén, az olyan embereknek felfalta ízlésvilágát valami más, ami nem feltétlenűl rossz, de a rocknak nem jut helye mellette.
2013. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Mert nem ismerik, és ugyanúgy általánosítanak, ahogyan te is.

Kicsit unalmas ez a " ezek a mai fiatalok " frázis, nem gondolod ?

2013. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igaz,talán kicsit nyersen fogalmaztam.
2013. dec. 14. 13:19
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
14 éves vagyok és rocker! :D
2013. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
12 eves lany vagyok es rocker!
2013. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
Én is sokat tapasztaltam ezt, hogy leszólják a rockot, és inkább a rap felé húz a többség ízlésvilága (nem azért mert elítélem bármelyikőjüket is,akik szeretik a rapet, hiszen mindenkinek más az ízlése). Azt hiszem én kivétel vagyok a sok korombeli közt, akikkel eddig találkoztam. Én nagyon szeretem a rockot, szinte csak azt hallgatok, bár inkább a 70-80-90-es évekbeli rockot, 14 éves létemre. Ezért előfordul, hogy leszólnak, hogy fú de gáz, milyen őskori zenéket hallgat stb. stb.... De szerintem teljesen mindegy, hogy egy zene mikor készült, ha minőségi. 14/L
2013. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%
Aki leszólja az szánalmas, kész.
2013. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
90%

16/l és utálom az elektronikus "zenét", a popot és szinte minden mást!

ROCK, METAL, PUNK FOREVER!!!!! \m/

2013. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 sándorjános ***** válasza:
94%
Azért mi se legyünk szűklátókörűek az istenért...
2013. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert a többségnek ennyi esze van.

13/L voltam,folk/viking/pagan/death metalos....

2013. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!