Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen rockbandákat ismertek...

Milyen rockbandákat ismertek amik nem ilyen "elcsépeltek" mint pl. Asking Alexandria, hanem ugyan olyan jó mégis kevésbé ismert meg ruha márkákban is ugyan így hogy ne elcsépelt legyen mint a dc hanem ritkább mint pl. a drop dead?

Figyelt kérdés
Nem sértésből írtam az elcsépelt szót csak,hogy már a sok emberen látni az ők bandás cuccaikat és olyat keresnék ami kevésbé viselt.

2013. dec. 16. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Azt a kapucnis pulcsit nagyon kinéztem magamnak csak sajnos k**va drága :/ Pedig nem szoktam ilyen cuccokat venni, de az rohadtul bejön :D Zenéjük nagyon király és elég kevesen ismerik őket.

2013. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Asking Alexandria az jó :D. Pl:Escape The Fate,Chelsea Smile de nem a Bring me The Horizonosra gondolok Írd be youtbeba Hogy chelsea smile-let the games begin fhuu az a baj nem annyira hallgatok ilyeneket inkább a sima deathcore megy :D írd be ezt is youtbeba hogy post hardcore bands majd találsz valamit másik kérdésre pedig:Osiris,fallen,
2013. dec. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LeftBehind ***** válasza:

Nem igazán tudom mire gondolsz,leírom az én kedvenceimet aztán te eldöntöd hogy jó-e vagy nem:


Pantera,Lamb of God,Marilyn Manson,Tool,Meshuggah,Ministry,Down,System of a Down,Disturbed,Mudvayne,Dope,Slipknot,Ozzy Osbourne,Motörhead....

2013. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LeftBehind ***** válasza:

Skindred,Arch Enemy,Ektomorf,Hatebreed,Exodus,Coal Chamber,Suicidal Tendencies,Napalm Death,Fear Factory,Biohazard....


Asszem ezekből már lehet válogatni.

2013. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Suicide silence,Carnifex,Chelsea Grin,Thy art is murder,Job for a cowboy,pantera,chimaira,parkway drive,rings of saturn,oceano,ingested
2013. dec. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tarnolf ***** válasza:

Tankcsapda. Nem ismertek, de magyarok és szerintem eszméletlenül jó banda. Meg a tagokat is bírom.


Nincsenek olyan hű-de-nagyon jó pólóik meg ilyenek, de nekem tetszenek azok is. :D



www.tankshop.hu

2013. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LeftBehind ***** válasza:
6. Szerintem a Tankcsapdát nem nagyon kell bemutatni egy magyarnak sem.
2013. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettetek :D
2014. jan. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!