Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudok itthon egyedül...

Hogyan tudok itthon egyedül megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 22:44
 1/2 anonim válasza:

Én a Muszty-Dobay Gitáriskolából kezdtem tanulni. Alapok szépen benne vannak, de nagyon sok hasonló könyv van, amiből el lehet kezdeni tanulni.

Aztán ha az alapok mennek, akkor már neten annyi cuccot találsz, hogy csak na. Pl.: [link]

Senki se szereti, de foglalkozni kell majd egy kis zeneelmélettel és nem árt ha egy hozzáértő gitáros/tanár néha lát, mert tud szólni, ha valamit rosszul csinálsz.

Sokkal nehezebb egy rossz szokást elhagyni, mint alapból jól megtanulni.

2013. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LeftBehind ***** válasza:
100%
Én pl lehúztam a Guitar Pro-t és egyszerűbb punk számok tabjaival kezdtem gyakorolni. Aztán mikor már volt egy kis lövésem a dologról elkezdtem komolyabb számokat gyakorolni és saját magam összehozni valami zeneszerűséget. Gitártanárra sose volt pénzem a zeneelmélet pedig hidegen hagy mint gorillát az atomfizika,de hacsak nem akarsz valami kib..szottul komoly gitáros lenni, nem hiszem hogy nagy szükség lenne rá.
2013. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!