Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék megbízható internete...

Szeretnék megbízható internetes vásárlási lehetőséget, tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés

Kismama vagyok,szeretnék internetről vásárolgatni kismamaruhát,babafelszerelési holmikat.

Nekem a tesz-Vesz és a Vatera nem igazán jön be.

Ismertek egyéb weboldalakat,ahonnan rendelhatnék,házhoz szállítanak stb?

Köszi a válaszokat.


2010. febr. 1. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi közvetlen Angliából hozott termékekkel (többnyire ruhákkal) foglalkozunk. Természetesen postázzuk a megadott címre.

Kismamaruhákat, bébiruhákat, kisebb kiegészítőket be tudunk szerezni számodra.

Ha érdekel írj privátba, s megadom az oldalunk címét, s feltöltöm Neked a mostani kínálatot azokból a dolgokról amik érdekelnének.

2010. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, volt valami rossz élményed a Teszvesz oldallal? Én évek óta használom, soha senki nem vert még át.

Múlt héten érkezett meg 2 külön embertől a ruhacsomagom. 21 hetes terhes vagyok, a picik hamar kinövik a ruhákat, nem nagyon érdemes mindenből újat venni. Nagyon tündéri rugikat, sapkákat, ingecskéket, body-kat vettem. Egy-egy eladótól átlagban 8-10 darabot, kb 150 Ft/db áron, postaköltséggel együtt is olcsóbb volt, mintha helyben vettem volna 1 kis rugit.


De ha végképp nem akarod a Teszveszt, akkor:

[link]

Vagy nézz körül itt:

[link]

2010. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
énis a teszveszről szereztem be mindent babakocsit,ruhákat,mellszívót,olcsóbban,van ami hasznélt van ami új,eddig 90%ban jól jártam,ami meg nem tetszett mire ideért azt visszatettem eladni..
2010. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó a vatera,nekem csak pozitív tapasztalatom van.Számtalan jó babaholmit szereztem már be onnan!
2010. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2010. febr. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!