Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elhatározztam hogy szeretnék...

Elhatározztam hogy szeretnék megtanulni elektromos gitáron játszani, és ebben kérnék kis segítséget?

Figyelt kérdés
Aki hozzáértő segítene abban hogy pl. melyek azok a gitármárkák amík a jobb kategóriások,illetve amik ugymondd "kerülendők" vagy gagyik,tudom pénztárca függő is de kb. mégis,valamit milyen könyveket és segédanyagokat tudnátok ajánlani,mert magam szeretnék tanulni,nem tanárral és bármilyen egyéb hasznos infót ezeken kivül szívesen elfogadok.
2013. dec. 30. 18:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szásaaa,én is ezt mondtam neki itt végig..de úgy látszik a barmokra hallgat :D
2014. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam,hogy nem jó arra,hiszen nem vagyok hozzáértő,én csak a "fülem" alapján azt mondtam az X1 jobb ilyen téren...ennyi....ez a gitár story úgylátom kb. olyan mint pl. az autóknál motorolaj kérdés,az egyik azt mondja ez jó a másik azt hogy ez szar,és mindkettő ragaszkodik a saját véleményéhez....:D...Az X1 szettről meg nem kaptam véleményt..ugyhogy arról legyetek szivesek nyilatkozzni,bár ott csak az erősítő kérdésem hogy milyen. :D.
2014. jan. 5. 14:49
 23/24 A kérdező kommentje:
De am köszi mindenkinek az eddigi segítséget,véleménytől függetlenül...:)
2014. jan. 5. 20:30
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


Jó lehet a cort x1 szett szerintem válaszd azt amúgy meg nekem is stratocaster van de az nem az igazi metalhoz


egyébként meg nem vagyok jártas a metálban nem szeretem aki azt irta hogy csomó metalos játszik stratocasteren megnevzne párat?

2014. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!