Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber visszavonul,...

Justin Bieber visszavonul, vagy mi van pontosan?

Figyelt kérdés
Szóval vége a karierjének?

2013. dec. 30. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedjünk.
2013. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

(uccsó bekezdés)

pedig már reménykedtem, hogy visszavonul...>:(

2013. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt azért mondta hogy többen vegyék meg az új albumát!
2014. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"énekes menedzsmentje [...] cáfolja a híreket, miszerint visszavonul"innenez: starity.hu/magazin/46067-nagyot-bukott-justin-bieber-dokumentumfilmje/

, a menedzsmentje, szóval nem ő. Lehet, hogy nem egyezik a véleményük, és győzködik még, mert ha Justin koncertezik, akkor nekik is lesz dolguk, amiért fizetést kapnak. De am ha ezt Justin mondta is, hogy vissza akar vonulni, akkor is fennáll, hogy meggondolhatja magát, szal, ez majd kiderül. Amúgyis, szerintem csak az van, hogy Justinnak most egy kis szünetre van szüksége, de én nem tudnám elképzelni, hogy többet ne énekeljen. Szóval ezt nem tudjuk, majd kiderül, hogy lesz, ezt amúgy nem a menedzsmentje dönti el, hogy mi lesz, hanem főként ő. Ha kis szünetre van szüksége, akkor szerintem nyugodtan, csak akkor a visszavonulás szó nem feltétlenül a megfelelő szó ide.

2014. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*ja és am sztem ő mondta, de bármikor meggondolhatja magát, meg bármikor mondhatja, hogy "na ,most már újra koncertezni szeretnék, meg menni a stúdióba új dalokat felvenni"
2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Starity szerint:"jelenleg is stúdiózik, mégpedig Kid Cudival, akivel egy új dalon dolgoznak. Scooter Braun pedig azt is elárulta, hogy 2014-ben újabb lemez jön!"
2014. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!