Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért útáljátok justin biebert?

Miért útáljátok justin biebert?

Figyelt kérdés
szerintem tök helyes.......

2013. dec. 20. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ja. . .olyan helyes mint az írásod.
2013. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Sztem nem utálják Justin Biebert ,csak gondolom "menő" leszólni:)
2013. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Épeszű ember nem kedveli.

Te meg ne JB-rel foglalkozz ilyen rettentően (ilyen hülye kérdést ide felrakni?), hanem tanulgass...

2013. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne mazert utalom, mert meno, hanem mert nem tudom felfogni, hogy miert kedvelik ennyire. A sajat rajongoival rettenetesen banik, sajat nagyanyja elott meztelenul jelenik meg, a zeneje idegesito es tulsagosan nyavogos az en izlesemhez. Szerintem nem egy olyan ember, akire fel tudnek nezni.

DE mindezek ellenere nem nyirom ki azt, aki hallgatja. Mindenki mas az izlese, akinek bejon JB az hallgassa.

2013. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fudzzsi válasza:
88%
Én azért nem utálom de nem is szeretem néhány száma jó többszáma nagyon nemjó.részben azért nem szeretem mert mindenki elvan szállva tőle de miért?
2013. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
emberileg nulla és ahogy azt már előttem írták, undorítóan bánik a rajongóival. az ilyen viselkedés férfiakhoz nem méltó, ezért nem tudom másnak tekinteni mint egy elkényeztetett kisfiúnak aki komoly nevelésre szorul
2013. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom. Nem is szeretem. Egyszerűen. Nem foglalkozom vele. Azt csinál amit akar. Úgy néz ki ahogy akar. Nem érdekel. Van nekem egy stílusom. Foglalkozom azzal. Aki meg szereti, foglalkozzon vele. Ennyi.

Zenészileg lehet utálni bárkit. De emberileg nem. Mindenkinek meg adom azt a minimumot. Hogy emberként tekintek rá.

2013. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem is őt utálom, hanem azt, hogy te azt mondod tök helyes. És kész. Ennyi miatt szereted. Mondhatod, hogy nem, de mikor annyi idős voltam, mint amennyi te lehetsz most, akkor a Tokio Hotel volt menő. Egyik barátnőm mutatta, hogy talált egy képet egy német újságban egy tök helyes srácról. És azért hallgatta meg a zenét, MERT helyes volt a srác. Utána meg állította, hogy a zene miatt szereti...
2014. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!