Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is utáljátok a Morning Showt?

Ti is utáljátok a Morning Showt?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon. Olyan hülyeségekről beszélnek, meg kiröhögnek másokat, és eleve nem szimpik a műsorvezetők... :P Meg az a gúnyos röhögés, és az "én mindent jobban tudok, mert ismert vagyok" hozzáállás. Főleg az a Balázs idegesít legjobban. Már nagyon rég nem hallgatom, nem tudom, mi tetszik a többieknek ebben.

2014. jan. 6. 13:36
 1/5 Apocalypse. ***** válasza:
40%
Azt se tudom miről van szó. Szóval. Így kén lenni minden dologgal amit utálsz te is, nem áskálódni a téren, hanem még a létéről se kell tudni.
2014. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszik, pedig kifejezetten intelligens vagyok. :D semmi mást nem nézek meg tv-ben, nem hallgatok rádiót, de őket igen. Érdekes témákkal foglalkoznak, bár az, hogy milyen a humoruk, az relatív, nekem tetszik ez a fajta humor, megértem ha valakinek nem. Te azért nem szereted, mert elkönyvelted magadban, hogy ők nem jó arcok, és így bármit csinálnának, nem tetszene. :D nincs azzal semmi baj, én is voltam így könyvvel, hogy nem tudtam értékelni az írót, és már a könyvhöz is úgy álltam hozzá, hogy nem tudtam volna elismerni belőle semmit.
2014. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Taj parasztok, utálom őket, főleg attól mászok a falra mikor mindig ugyanazokat a zenéket nyomatják óránként. van 15 felkapott zene, más sorrendben leadják. elegem van.
2014. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
ja, a röhögésük is debil és idegesítő, és semmi értelmeset nem tudnak mondani.
2014. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát persze. Mint az összes reggeli baromkodást.
2017. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!