Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges egy elektromos...

Lehetséges egy elektromos piano-t vagy szintetizátort rákötni a számítógépre?

Figyelt kérdés

Annyi lenne í célom, h ha egy elektromos pianoval felveszem azt, amit játszok, szóval a piano-n lévő rec gombbal (nem egy külső készülékkel), akkor azt a felvételt rá tudom e rakni a gépre, kaphatok e belőle egy mp3 formátumot?

Mert így tiszta hangot kaphatok, ellentétben azzal, ha pl. egy diktafonnal veszem fel a dallamot, ami torzított felvételt ad.

Mert érdeklődtem, hogy hogy lehet felvenni zongorát jó minőségben, stúdió minőségben. De ugye ahhoz vagy stúdió kell, vagy speckó mikrofon, stb. Viszont ha úgy meg tudom oldani, ahogy az elején írtam, akkor az egy jó megoldás lenne :)



2014. jan. 9. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez több részböl álló dolog. Elsöre is kérdés, hogy az

a zongora vagy szintinél van e lehetöség hogy a

felvett dalt a memóriábol ki lehet menteni? Általában

azokon a hangszereken ahol van memóriakártya, régebbieknél

Flopy ott ezekre kilehetett menteni. Ha van USB csatlakozása a hangszernek akkor egy megfelelö program

kell / a hsználatiutasításba általában benne van milyen

program/ és át vihetö a számítógépre is!

2014. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima jack dugóval összedugod a kettőt letöltöd az auda cityt és mehet a felvétel.
2014. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, akkor mindenképp, ha veszem a szintetizátort, akkor érdeklődni fogok a csatlakozás után.

Kedves második, hogy értetted ezt pontosabban?

2014. jan. 12. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat a hosszú szövegért , az url nem jó szóval...

MIDI re van szükséged


KÉP: [link]

2014. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!