Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Könnyű megtanulni ukulelén...

Könnyű megtanulni ukulelén játszani?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag könnyű igen, az ukulele egy könnyen tanulható hangszer.
2014. jan. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapszinten eléggé könnyű. Persze ha komolyabban szeretnél vele foglalkozni, akkor már nem annyira egyszerű. Azt viszont hozzá kell tenni, hogy alapvetően az ukulele ritmushangszer, nem igazán szoktak rajta szólózni vagy más, komolyabb technikai tudást igénylő dolgokat csinálni, mint mondjuk gitáron, persze ha elvétve is ugyan, de van arra is példa.
2014. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már több, mint 2 éve tanulok gitározni, és nyáron volt alkalmam kipróbálni egy ukulelét is, de azóta el is felejtkeztem róla. Viszont most megint eszembe jutott, és találtam nem túl drágán (mivel csak hobbi szinten zenélek, annyira nem számít, hogy milyen márka, stb.), és gondoltam, talán veszek egyet. Csak nem tudtam, mennyire nehéz megtanulni. Bár, gondolom a gitárnál nem lehet nehezebb. :) Talán belevágok majd! :)

2014. jan. 20. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, én is hasonló helyzetben vagyok, gitározom, és nemrég volt a kezemben egy ukulele, ami kifejezetten megtetszett, gitár után pár egyszerű akkordot 5 perc alatt megtanultam rajta. Ha jobban ráérek, valószínűleg készítek egyet magamnak :)
2014. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, neked is!


Készítesz? Mármint ukulelét? :O

2014. jan. 20. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
könnyű ukulelét készíteni :D [link]
2014. jan. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!