Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a vélemény erről a gitár-sz...

Mi a vélemény erről a gitár-szettről?

Figyelt kérdés
Elektromos gitárt szeretnék venni és ezt az ajánlatot néztem ki: [link] Hozzáértők légyszi véleményezzétek! Én teljesen kezdő vagyok. A 10 wattos erősítő nem kevés? Mondjuk panelben úgysem zúzhatok túl nagy hangerővel..Köszi előre is!
2014. jan. 22. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó, meg vannak tartozékok is. A 10 watt meg bőven elég panelba, még félig sem fogod feltekerni a hangerőt :)
2014. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
harley bentont soha! Főleg nem ennyiért. Újonnan kerül ennyibe egy ilyen szett. Nézz szét jobban pár napja láttam ugyaniylen hb szette mindennel alig használtan 17 ezerért.
2014. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szettet semmilyet sem szabad venni, a legalja cuccokból van összeállítva még faldísznek se használnám őket
2014. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Továbbra is fent tartom, hogy kezdésnek megfelel... én is ilyen olcsó szetten kezdtem.
2014. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A kettővel előttem hozzászólónak: hol láttál ilyen szettet 17ezerért? én mindenhol harminc felett találok csak. amúgy meg ez is "alig használt" a srác azt írta 2x használta, azóta a szekrényben áll. tényleg írd meg légyszi hol van ilyen olcsóbban mert én nem találom. köszi!
2014. jan. 23. 12:58
 6/8 Apocalypse. ***** válasza:

'' srác azt írta 2x használta, azóta a szekrényben áll''

Na jah, ha te el akarsz adni, te se azt fogod írni, hogy agyon van használva. Ha meg ez igaz. Az okkal történt... vagy azért, mert tényleg annyira gagyi (ez a gitár bizony egy hulladék,) vagy valami gubesz van valamijével.

Kicsit várj még vele, és spórolgass rá még egy keveset szerintem. Ha minden áron szettet akarsz, akkor az legalább egy Cort vagy Ibanez legyen (utóbbi nem a legolcsóbb). De jobban megéri külön külön megvenni. Veszel egy használt gitárt, meg egy használt erősítőt.

2014. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vedd meg. Ha megszereted a gitározást (mert az is lehet pár hónap múlva már elő sem veszed) akkor úgyis eladod majd és veszel valami komolyabbat. Kezdőnek tök mindegy h 15 v 35 000-be kerül a gitár, úgysem fogod érezni a különbséget. Kezdőnek, amikor először veszi a kezébe egy ilyen gitár is fender stratocaster.
2014. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne vedd meg semmikép lehet hogy elveszi a kedved is HA nagyon nincs több pénz vegyél egy használt fender squier bullet stratot 20 k-ért és kösd rá gépre Ha nem lesz jó a minőség szedjél le asio drivert ha még aztán is szar lesz vagy késik a hang akkor vegyél 5-6ezerért egy jó hangkártyátt és amplitube programmal megvan oldva az effekt rész is. hidd el igy éri meg legjobban
2014. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!