Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction vs. Big Time Rush?

One Direction vs. Big Time Rush?

Figyelt kérdés

tudom ezt a kérdést már írták ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__39.. de az már egy éve.


Én az imént linkelt kérdésre elolvastam a válaszokat, és megmondom őszintén borzasztóan kiakadtam!


Egyenlőre most nem kezdem el védeni a 1Dt, inkább megvárom, hogy ti mit mondotok! :)


Légyszíves indokoljátok meg a választ :)



2014. febr. 15. 22:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

"Egyenlőre nem kezdem el védeni a 1Dt..."


Ezt igazból arra értettem, hogy a rusherek folyamatosan a 1Dt fikázzák, és nekem ebből rohadtul elegem van!

olyan válogatott sértéseket.írnak... Ráadásul alaptalanul!

2014. febr. 15. 22:13
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Kinek mi. Van aki a BTR-t szereti, van aki az 1D. A két együttes rajongótábora nem rajong általában egymásért. A legtöbb ember nem tudja mi is az a Big Time Rush. A maradék fele utálja, a másik imádja a One Direction. Két, három vagy négy év múlva úgyis mindegyik el fog tűnni.
2014. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát a One Direction, lehet hogy már nem fog koncertezni 4 év múlva, de az tuti hogy mindenki tudni fogja kik ők.

akkora a rajongótáboruk mint a beatlesnek egykor. :) <3 a BTR-t el fogják felejteni az tuti :)

2014. febr. 16. 10:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem az a lényeg. Mindenkinek más a kedvence. Most mondhatnám azt, hogy én is ki nem állhatom az 1D-t, de ez saját vélemény. Szerintem nem jól teszed, hogy megkérdezed másokat. Ha te szereted, akkor szereted, más pedig nem, és akkor meg olyanokat fog irkálni, hogy milyen szar. A saját véleményed a fontos, és ha szereted ne érdekeljen mások véleménye.
2014. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én ezzel tökéletesen tisztába vagyok. És bárki bármit mond, én directioner maradok. :) Két okból tettem fel ezt a kérdést:

1. Csak kíváncsiságból= közvéleménykutatás

2. Kíváncsi vagyok, hogy a fent linkelt kérdés óta változott e vélemény:)

2014. febr. 16. 11:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a One Directiont szeretem, de régen pedig a Big Time Rusht szerettem akkor meg utáltam az 1D-t. És valahogy egyszer csak megváltozott az izlésem. Amugy a Big Time Rushnak is van egypár jó száma de én jobban az 1Dt szeretem. Az 1D-nek nagyobb a rajongótábora. De én nem szolome azt aki a Big Time Rusht szereti. Mindenki azt szereti jobban akit akar. Szóval az én válaszom a One Direction.
2014. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 dragonkalo ***** válasza:
95%

Egyik se :P


HC metal \,,/

2014. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés... XD
2014. febr. 16. 13:17
 9/19 anonim ***** válasza:
One Direction, mert a Directionerek családjába tartozom. :D A Big Time Rush-ról pedig nincs véleményem, mert bár hallottam már róluk, de gőzöm sincs róla, hogy milyen emberek...:D
2014. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó előtti takarodj már innen a hülye metál zenéddel eggyütt, hallgassad ha neked jó az az üvöltés amugy meg minek irod ide a.szar metál zenédet amikor.nem is az volt a.kérdés!!!! Pfff.
2014. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!