Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction vs. Big Time Rush?

One Direction vs. Big Time Rush?

Figyelt kérdés

tudom ezt a kérdést már írták ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__39.. de az már egy éve.


Én az imént linkelt kérdésre elolvastam a válaszokat, és megmondom őszintén borzasztóan kiakadtam!


Egyenlőre most nem kezdem el védeni a 1Dt, inkább megvárom, hogy ti mit mondotok! :)


Légyszíves indokoljátok meg a választ :)



2014. febr. 15. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy? Ha neked az 1d tetszik, hallgasd őket, és ne is foglalkozz azzal, h mit mondanak mások!

Én a BTR-t jobban szeretem, mert NEKEM szimpibbek, tehetségesebbek és jobban tetszik a zenéjük.

2014. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 dragonkalo ***** válasza:
47%

Style Bella ugyanannyi jogom van ideírni mint neked:D

Fel kéne gyújtani az 1D-lover fajtádat.

2014. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

én először az 1d-t szerettem. Aztán láttam a BTR sorozatát elkezdtem hallgatni a zenéjüket és kezdtem jobban bírni. Az 1d-t is szeretem de a btr-t sokkal jobban.

Amúgy a btr-ből Logan az 1d-ből Zayn a kedvencem

2014. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Winx Bloom ***** válasza:
A BTR gondolom azért "fikázza" ( igen tudom, látszik, hogy magyarok vagyunk ) az 1D-t mert B*zik. Már bocsi. Az 1D- nem van szupcsi sorozata? Nincs. A BTR-net van? IGEN! Az 1D-nek jó számaik vannak? Nem. A BTR-nek jó számaik vannak? IGEN! Khhmmm. Na ennyi 1D-sek :P
2014. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Big Time Rush Forever!
2014. aug. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
gondolom azért nincs a 1D-nek """"szupcsi"""" sorozata, mert őket tehetség kutatóban fedezték fel
2014. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Kedves kerdezo! Huzz a sunyiba.Elolvastam az osszes kommentet es meg h a rusherek fkazzak az 1dt , olvastad mar a sajat valaszod? Met ahogy latom nem . " az 1d lehet nem fog koncertezni, de tuti nem feletik el, mint a beatlist - egy h mered a beatleshez hasonlitani azt a .... bandat akik drogoznak , csa villognak , a banda tagjaik egyike b*zi, egy kocsog onvillago egoista hulye gyerekekbol all, akik elmentek az x faktorba es egy nyeressel mar mndenki felfigyelt rajuk. Ellentetben a btr nem csak egy szam vagy egy x faktor ,egnyeresevel tort fel. Ok kemenye dolgoztak azert h felfigyeljenek rajuk, nem csak elmentek dolgoztak ket harom hetig felenekeltek ismert szamokat, majd hoppa befutottak. Ezzel a kijelenteseddel felcseszted mar az agyam, viszont a masik... - a btrt meg elfelejtik :) " - na jo idefigyelj te kis alszent, arva kis directioner... Kapjad be! Az 1d f...... a kozelebe se er a big time rush hirnevehez, es ismertsegehez. Ne csak mint kozonseg de a sztar vilagban sem. A btr megdolgozott azert ahova eljutottak, ellentetben a """""tokeletes soha el nem felejtodo """""""""" B*zi bandaval amit ugy imadnak. Ergo a valaszom a kerdesre ez lenne. Szerintem tokeletesen kiveheto. 😂✌️
2015. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"Kedves" egyik válaszoló! Húzz már innen a picsbe a bunkó stílusoddal! Most mi van akkor, ha ő a metalt szereti? Én is azt szeretem! Te meg hallgasd ezeket a nyálgépeket, ezek valók neked!
2018. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na most, lehet, hogy ezzel a kijelentésemmel bunkónak tűnök, de nem értettem, miért válaszolt olyan durván az egyik válaszoló a metalos csávónak. Amúgy én egyik bandát sem szeretem, de aki szereti, hallgassa nyugodtan!
2018. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!