Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik híres imitátor hasonlít...

Melyik híres imitátor hasonlít legjobban Michael Jacksonra?

Figyelt kérdés
ECasanova, Navi, Sergio Cortés? És aki legjobban hasonlít rá azt ismerte vagy is látta személyesen Michael? Ha igen van róluk valami közös interjú lehetőleg magyar felirattal? :) A válaszokat előre is köszönöm

2014. márc. 8. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Tudom,hogy bunkóságnak fog hangzani,de ő: [link]
2014. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

De bolond vagy, egyes :D


Mind hasonlít - valamennyire. E Casanova gesztikulációi, talán hangja is. Navi szerintem a három közül a legkevésbé.


Sergio smink nélkül nagyon más, mint Mike és ezt tudja is ;) Meg jóval alacsonyabb, mint Mike, és zömökebb is. Sergio énekhangja amúgy nagyon hasonlít Mike-éra, de a beszédhangja nagyon nem.


De vannak amúgy olyan impersonatorok, akik tőlük kevésbé híresek, mégis jobban hasonlítanak Mike-ra, vagy pl. vannak olyanok is, akik nem impersonatorok, de kísérteties a hangjuk, vagy a mozgásuk, mint pl. ez a taxisofőr vagy Marian Gutierrez Argentínából:


http://www.youtube.com/watch?v=9eFvtUO2Ob0


http://www.youtube.com/watch?v=VlmQ2P9IGHg


Ráadásul ha már hasonlóság, szerintem az sem mindegy, mennyire kedves-melegszívű az impersonator...nagy különbségek vannak!

2014. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Sergio állítja, ő találkozott Michael-lel. A többiekről nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem őket. Illetve még Mariant ismerem, de ő biztosan nem futott össze Mike-kal.
2014. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem hasonlíthatnak rá külsőre akár nagyon kicsit hangra is, de azt a mércét soha az életbe senki sem fogja meg ütni :) Mike nyomába sem léphetnek



by Michael. A hang, a színpadi jelenlét, a tánc, a jószívűség, a csodálatosság és maga a ZENE. Ezt jelentette, vagyis máig jelenti nekem Michael neve. Ő nem egy egyszerű előadó volt. Ő egy egyéniség, egy stílus, egy életstílus volt. A zene egyik legmeghatározóbb alakjává nőtte ki magát. A világ egyik legnagyobb embere távozott közülünk, de a zenéje örökké élni fog, ez egészen biztos. Egy zsenit vesztett el akkor a világ, aki nemcsak a popzenének, hanem az egész zenének igaz nagykövete volt. Több évtized generációt inspirálta a zenélésére. A feje búbjától a lába talpáig, mindenét átjárta a zene és a tehetség. Elvesztette gyermekkorát, hamar fel kellett nőnie és mellesleg alapból sem egy egyszerű családdal (élen az apával) volt megáldva. Ez végzett vele, ha nem az az ostoba orvos. Nehéz elviselni azt a traumát, hogy valaki hirtelen híres, milliomos, legenda lesz, márpedig ő nagyon fiatalon lett híres. Michael tizenkét évesen szupersztár volt, elvarázsolt mindenkit azzal, amit tudott. Hihetetlenül tiszteletreméltó ember volt, de még is rengetegen ismerték félre életében. Pedofil, perverz állatnak nézték azért, mert ő későbbi éveiben kárpótolta azt, ami kimaradt korai életéből - a gyerekkort. Imádta a gyerekeket, hisz szíve mélyén ő is az volt mindig. És emiatt képesek voltak elítélni őt. Áhh, nem értem az eberek logikáját. Mindenesetre remélem a média inkább zseniális tudását dicséri majd az elkövetkező években is, és nem a bulvárpletykákról írnak vele kapcsolatban. Ahogy nem lett több Elvis Presley, úgy nem lesz soha többé Michael Jacksonhoz hasonló. Tehetsége, rejtélyessége legendává teszi őt. Nagyobb hatással volt a popzenére, mint bárki más a világon. Mágikus volt, amit csinált, mindig is ő marad a Pop Királya. Azok a generációk, amelyek felnőttek a zenéjén, hálásak lehetnek, hogy megtapasztalhatták Michael művészetét. Őt nem lehet és nem is szabad nem szeretni. Őt egy világnak kell mindörökké ismernie, minden generációnak tovább kell adnia az ő nevét. Sajnálom, hogy nekem a mostani Vájn Direksönökön kell felnőnöm.

2014. márc. 9. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

"Sajnálom, hogy nekem a mostani Vájn Direksönökön kell felnőnöm"


Nem kell, ha nem akarod :) Likvidálhatod őket az életedből :)

2014. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor One Direction nem mindegy? xD likvidálom én, de mindenhol ezeket a mindennek elnevezhető szemeteket adják, de zenének nem minősíthető az is biztos. Még ráadásul azt a csíra Justin Bieber-t hasonlítják Michael-hez, hogy ő az utódja. Ja, persze az a kis nyálas kis pelhely p*&s a lába nyomába nem léphet. Fuh de mocsok a média!
2014. márc. 9. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:

"Még ráadásul azt a csíra Justin Bieber-t hasonlítják Michael-hez, hogy ő az utódja"


Ahahah igen, ez elég szánalmas, de ezzel se foglalkozz :))) Te csak hallgasd, ami jólesik ;)

2014. márc. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az eredeti kérdésre visszatérve szerintem ő Michael utódja: http://www.youtube.com/watch?v=8aU8WfnQaAs
2014. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már választani kéne hogy ki hasonlít rá a legjobban akkor én Ecasanovát mondanám vagy kit. De ő sem annyira mert még egy olyan arc nincs mint Michaelé volt gyönyörű arca volt és gyönyörű mosolya. Hiába próbálják ezek az imitátorok így leutánozni szerintem némelyik képes az egész arcát teljesen átoperáltatni hogy hasonlítson rá. Mindegy mert Michaelnek nem csak az arca volt gyönyörű,hihetetlen kisugárzása is volt és az összes imitátora közül fel lehetne ismerni mert semelyik nem tud annyira profin táncolni jó,valamelyikre azt mondom hogy nem is olyan rossz, de Michael utánozhatatlan.
2015. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!