Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tanár nélkül hegedülni tanulni?

Tanár nélkül hegedülni tanulni?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje szeretnék hegedülni tanulni, de csak hobbiból, órákra járni nem nagyon lenne időm.:/

Nyolc évig jártam szolfézsra, hat évig pedig zongoráztam, és úgy gondoltam, hogy biztos vannak a neten is alap dolgok a hegedűhöz, illetve van hegedülni tudó ismerősöm is.:)

Nagyon szeretnék. ^^ Szerintetek ez így lehetséges?


2014. márc. 8. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak gitározni tanultam így, és sikerült. Egy barátom csellózni tanult tanár nélkül, és egész jól megy neki. De ha van némi fogalmad a zenéről, játszottál más hangszeren, és tudsz egy kicsit angolul esetleg, akkor net segítségével szerintem nagyon könnyű. Magyarul nehéz találni ingyen elérhető anyagot, de angolul van rengeteg, videók is, elmélet, kották, stb. Bár szerintem egy magyar nyelvű könyvet érdemes beszerezni kezdő szinten. Úgy tudom hangszerboltokban lehet kapni ilyeneket már 1000-1500 Ft-tól.
2014. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem.


Egy hegedű művész

2014. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!