Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legjobb Rammstein számok?

Legjobb Rammstein számok?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Írok néhányat és leírom hogy sztem miért kiemelkedőek:


Reise, reise: Nagyon mély, hatásos dal


Links 2, 3, 4: Ütős, eszméltelenül pörgős szám


Amerika: Amellett hogy nagyon fülbemászó, és önmagában is remek kis dal, erős görbe tükröt tart Amerikának és a globalizációnak többek közt


Ohne Dich: Egy egyedi Rammstein szerzemény, ezen kívül nem is nagyon ismerek olyan számot ahol ennyire normálisan néznénk ki. De ez pont hogy előnyére vált a dalnak, mert egy remek, igazán mély, és katartikus szerzemény lett.


Spieluhr: Egy remek album lett a Muter, van egy sajátos, összetévesztethetetlen hangulata és tartalmi világa. Ez a Muter-be is nagyon erős, de nekem a kedvencem a Spieluhr a korongról, ettől a számtól nagyon könnyen libabőrős leszek, szerintem nagyon hideg és horrorisztikus.


Rosenrot: Szintén mély dal, saját megfejtésem szerint leginkább az emberi gyarlóságról, erőszakról, butaságról szól, nem tudom pontosan hogy a klippbe milyen helyen vannak (úgy gondolom hogy köze van a valláshoz) tehát lehet ezzel egy kis valláskritikát akartak belevinni a dalba, vagy esetleg konkrétan a köré akarták vonni, nem tudom pontosan...

2014. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 15. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Benzin

Ich will

Links

2014. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát... igazából nekem hangulattól változó :)

de ha kellene:

-Amerika

-Engel

-Du hast

-Feuer Frei

-Links 234

-Ich will

-Rosenrot

de nehezen lehet választani

Klippben:

-Benzin

-Pussy xD

-Mein land

-Ich will

-Sonne

Élőben mindet szeretem :)

2014. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na elmondom az én kedvenceimet:

Haifisch - ez a szám gyakorlatilag arról szól, hogy egy kivülről kőszívűnek tűnő embernek vannak a legmélyebb érzései

Mein Land - ennek a számnak nincs sok értelme, de jót lehet rá pogózni úgymond és egy elég beteg videóklipje van

Amerika - szépen kigúnyolják a nagy "amerikai gőgöt" és "kulturát"

Stirb nicht vor mir - két magányos emberről szól, akik a másiknak a lelkitársa, de nem találkoztak még, s nem is ismerik a másikat. Ergo ez "mindenki megérdemli a szerelmet, s mindenkinek van, csak nem mindenki találja meg vagy nem mindenkit talál meg" dolog érvényesül.

Du riechst so gut - nem is írom le miért szeretem, egyszerűen nem lehet jól szavakba önteni.

Moskau - itt egy párhuzam van az orosz város, Moszkva valamint egy valószínűleg anno orosz prostituált között. Moszkva városának torz szépségéről és a tökéletlen tökéletes test szeretetéről szól a dal.


De persze nem mindegyik Rammstein szám ilyen so deep feelingű, de ezek azok szerintem, kivéve a mein land meg a du riechst so gut, legalábbis nekem, tizenhét évesnek ez jött le.

2014. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rosenrot,Reise reise,Moskau,Sonne,Mutter,Ich Wil,Stein um stein,Mein herz brennt,Haifisch,Führing in Paris,Morgernstern,Keine Lust,Ohne Dich,Pussy,Du hast,Stirb nicht vor mir,Seeman,Amerika.
2017. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!