Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy váljak ismert énekessé?

Hogy váljak ismert énekessé?

Figyelt kérdés

Mégha nem is mindenki, sem az egész Világ, hanem például Magyarország fele... Kiindulásnak nekem annyi pont elég lenne. De hogy kezdjek neki?

Férre értés ne essék, nem azért akarok híres lenni, hogy gazdag legyek, mindenki ismerjen, stb., hanem azért, hogy megmutassam van egy lány, akit eddig mindig mindenki eltaposott és ő bármire képes, csak akarni kell. :-)

Nekem a zene nem hivatás, nem hobbi, hanem nekem ez a szabadság, a zenében önmagam lehetek, és úgy érzem semmi nem fáj, senki sem bánt.

Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült, de azthiszem erre szükség volt. És bocsi ha van benne helyesírási hiba, csak telón vagyok :))

13/L Köszi előre is a válaszokat!


2014. ápr. 21. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne Magyarországról kiindulva akarj máshol is híres lenni, az nagyon nehéz.

Mivel a korod miatt még nem tudsz menni külföldi tehetségkutatóba, itt meg az Ének Iskolája nagy szar, rakj fel youtubra videókat, ahogy elénekelsz nagy slágereket. Sokakat így fedeztek fel.

Sok szerencsét :)

2014. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!